Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt ratowniczy

( ilość produktów: 15 )

Prowadzenie akcji ratunkowych wymaga od przedstawicieli służb ratowniczych nie tylko poświęcenia i najwyższego zaangażowania, ale również stosowania odpowiedniego sprzętu ratowniczego. Odpowiedni sprzęt ratowniczy dla Ratowników Medycznych to taki, który ułatwia prowadzenie akcji ratunkowych w różnym, nawet najbardziej złożonym zakresie. Umożliwiać powinien zatem nie tylko opatrzenie ran, czy przecięcie ubrań, ale i zakładanie opasek uciskowych, czy pomoc w uwolnieniu osoby poszkodowanej. W sklepie sortmund.pl specjalizujemy się w dostarczaniu nie tylko ubioru dla Ratowników medycznych, ale również sprzętu ratowniczego o specjalistycznym przeznaczeniu.

Sprzęt ratowniczy dla Ratowników Medycznych

W ofercie naszego sklepu sortmund.pl znaleźć można szereg różnych rozwiązań, wspierających Ratowników Medycznych podczas prowadzenia akcji ratowniczych. Do najważniejszych sprzętów ratowniczych o tym przeznaczeniu zaliczyć można:

  • profilowane nożyczki ułatwiające wygodne rozcinanie części garderoby osób poszkodowanych;
  • opatrunki;
  • koce termiczne
  • stazy taktyczne, czyli opaski uciskowe umożliwiające zastosowanie powyżej krwawiących ran na ciele ofiary zdarzenia;
  • narzędzia ratownicze przykładowo z funkcjami: noża, zbijaka, kluczy do butli z tlenem, śrubokrętów, a także przecinaka do pasów samochodowych, co znajduje wykorzystanie przy wypadkach drogowych, gdy występuje potrzeba uwolnienia osoby zatrzaśniętej;
  • wielofunkcyjne narzędzia ratownicze łączące w sobie opcje scyzoryka, nożyczek, otwieracza, kombinerek, pilnika, piłki, przecinaka do drutu, różnego rodzaju wkrętaków, a nawet szydła.

Sprzęt ratowniczy - jakość wykonania

Niezaprzeczalnie kluczową kwestią w przypadku sprzętu ratowniczego dla Ratowników medycznych jest najwyższa jakość wykonania. Sprzęt ratowniczy musi być maksymalnie niezawodny i w gotowości do użycia w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Dlatego też wszystkie elementy sprzętu ratowniczego, oferowanego w sklepie sortmund.pl cechuje produkcja w oparciu o najwyższa standardy jakościowe, gwarantujące długotrwałą skuteczność użytkowania. Sprawdź też apteczki dla ratowników medycznych.

pixelpixel