Stwórz nową listę zakupową

Oferty pracy.

1. Stanowisko: Obsługa sklepu internetowego.

Miejsce pracy: Skawina.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia do pełnego;
  • Możliwą do osiągnięcia premię.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa platformy zamówień klientów (platforma IAI);
  • Merytoryczne wsparcie klienta biznesowego (B2B);
  • Kontakt przychodzący za pomocą 3 kanałów: chat, mail oraz telefon;
  • Aktualizacja ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów online;
  • konfekcjonowanie i pakowanie przesyłek;
  • Wyszukiwanie informacji w wewnętrznych systemach informatycznych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności poruszania się w środowisku internetowym;
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office;
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Chęci do nauki;
  • Odpowiedzialności;
  • Kreatywności.

2. Stanowisko: Przedstawiciel handlowy - vanseller.

Miejsce pracy: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych;
  • Samodzielną i ciekawą pracę wśród służb mundurowych;
  • Szkolenia pozwalające rozwinąć swoje umiejętności na tym stanowisku;
  • Służbowy komputer, telefon, samochód (Van).

  • Sprzedaż produktów firmy Sortmund;
  • Obsługa klientów detalicznych w powierzonym terenie;
  • Realizacja zadań sprzedażowych jak i marketingowych;
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży oraz celów indywidualnych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie i utrzymywanie bieżącego kontaktu z aktualnymi klientami;
  • monitorowanie rynku;
  • Regularne raportowanie przełożonemu prowadzonych aktywności sprzedażowych;
  • Regularne uzupełnianie wewnętrznych baz danych handlowych.

  • Komunikatywność i przedsiębiorczość;
  • Dobra organizacja pracy;

pixelpixel