Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Emblematy Straż Graniczna

( ilość produktów: 12 )

Naszywki Straży Granicznej to specyficzne oznakowania dla funkcjonariuszy, których zadaniem jest ochrona granic naszego kraju. W tej kategorii znajdziemy zarówno emblematy właściwe dla tej formacji, imienne identyfikatory z zielonym tłem, a także odblaskowe napisy w języku polskim i angielskim, przyczepiane do polaru lub kurtki. Z uwagi na specyfikę zadań Straży Granicznej, bardzo często wszelkie oznakowania występują w dwujęzycznej wersji. Zastosowanie elementów odblaskowych w emblematach straży granicznej wiąże się z kolei z częstym odbywaniem patroli po zmroku, w terenie, gdzie nie ma dodatkowego oświetlenia.

Emblematy Straży Granicznej - identyfikatory z zielonym tłem

W naszym sklepie oferujemy także imienne identyfikatory dla pracowników Straży Granicznej. Złoty nadruk personaliów funkcjonariusza wykonywany jest na metalowej tabliczce lakierowanej na kolor zielony. Całość jest pokrywana ochronną warstwą żywicy polimerowej o grubości 1 milimetra. Emblematy Straży Granicznej można przymocować do munduru za pomocą dwóch pinów lub magnesu - zależnie od zamówionego modelu. Są przewidziane do munduru polowego, do którego zostały dopasowane kolorystycznie.

Naszywki Straży Granicznej - emblematy naramienne

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą na emblematy SG, umieszczane na ramieniu. Posiadają one napis z nazwą formacji w języku polskim oraz angielskim, a także logo tej formacji: Białego Orła na tle słupa granicznego. Emblemat ten przygotowany został w czterech wariantach. Emblemat naramienny Straży Granicznej "POLISH BORDER GUARD" przeznaczony jest do munduru polowego. Wersja z oliwkowym tłem znajdzie zastosowanie w stroju służbowym, dwa kolejne modele naszywek Straży Granicznej, charakteryzujące się zielonym tłem, przeznaczone są do munduru wyjściowego. Dodatkowo możemy zaproponować także specjalne emblematy dla lotników SG oraz Emblemat Straży Granicznej - Przewodnik Psa.

pixelpixel