Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baretki SG

( ilość produktów: 17 )

Praca funkcjonariuszy Straży Granicznej wiąże się ściśle z ochroną państwowej granicy RP, a także wynikającą z tego pośrednio kontrolą ruchu granicznego. To wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania psychofizycznego, ale także właściwego ubioru, zgodnego z wymogami i dostosowanego do charakteru wykonywanych czynności służbowych. Jednym z ważniejszych elementów ubioru funkcjonariuszy SG, który pozwala na identyfikację przyznanych im odznaczeń, są baretki Straży Granicznej. Baretki SG są stosowane zawsze w tych sytuacjach, kiedy nie ma możliwości założenia pełnej odznaki. Szeroki wybór baretek dla Straży Granicznej znajdziesz w sklepie Sortmund.pl.

Baretki dla Straży Granicznej od Sortmund.pl

Nasz sklep dostarcza baretki SG zgodne z przyjętymi służbowymi wzorami. Znaczenie będzie mieć nie tylko układ i rozmiar barwnych wstążeczek, ale także miejsce oraz kolejność przypinania kolejnych baretek na mundurze. I tak w zakresie baretek Straży Granicznej dostarczamy m.in.:

  • medale pamiątkowe i okolicznościowe Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy różnych Oddziałach Straży Granicznej;
  • medale za Zasługi dla Straży Granicznej (złoty, srebrny i brązowy);
  • Krzyże Zasługi (również dostępny w opcjach złotym, srebrnym i brązowym);
  • Krzyże Zasługi za Dzielność;
  • Medal za Ofiarność i Odwagę;
  • a także odznaki zasłużonych Honorowych Dawców Krwi PCK.

Baretki SG - jakość wykonania

Wyróżnikiem baretek Straży Granicznej dostarczanych przez sklep Sortmund.pl, jest z pewnością wysoka jakość użytych materiałów. Dzięki temu baretki SG charakteryzują się nie tylko wysoką trwałością barw (zwłaszcza w zakresie odporności na wyblaknięcie), ale także wytrzymałością samego splotu materiałowego na uszkodzenia mechaniczne. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, baretki dla Straży Granicznej oferowane przez nasz sklep znajdują się w komplecie na odpowiedniej wielkości sukiennych podkładkach. Sprawdź też elementy umundurowania policyjnego: koszule policyjnepagony policyjnerękawiczki policyjne.

pixelpixel