Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mundur wyjściowy Policji

( ilość produktów: 5 )

Mundury galowe policji są nieodzownym elementem wyposażenia każdego funkcjonariusza, który pełni swoje obowiązki w sytuacjach oficjalnych i reprezentacyjnych. Wyjątkowy wygląd oraz wysoka jakość wykonania tych mundurów podkreślają prestiż i profesjonalizm służb mundurowych. W sklepie internetowym Sortmund znajdziesz pełen asortyment niezbędny do skompletowania munduru galowego policji, który spełniają wszystkie wymogi służbowe obowiązujące policjantów.

Kompletny mundur galowy policji w Sortmund

Pełny mundur wyjściowy policji to podstawowy element ubioru każdego funkcjonariusza podczas uroczystości oraz oficjalnych wystąpień. Składa się on z kilku kluczowych elementów, które razem tworzą elegancką i profesjonalną całość.

Spodnie wyjściowe policji są dostępne w różnych wariantach, zależnie od korpusu, do którego należy funkcjonariusz. Spodnie wyjściowe dla szeregowych i podoficerów charakteryzują się prostym krojem oraz wysoką jakością wykonania. Materiały użyte do produkcji tych spodni gwarantują ich trwałość oraz wygodę noszenia. Spodnie wyjściowe dla oficerów są skrojone z wyjątkową precyzją, aby podkreślać rangę oraz status funkcjonariusza. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają komfort noszenia oraz elegancki wygląd.

Kurtka gabardynowa wyjściowa policji to kluczowy element stroju galowego, który zapewnia elegancki wygląd oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Gabardyna jest tkaniną o dużej wytrzymałości, odporną na zagniecenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia to długotrwałe użytkowanie bez utraty walorów estetycznych. Kurtka została zaprojektowana z myślą o wygodzie noszenia oraz eleganckim wyglądzie. Dostosowana do sylwetki, podkreśla profesjonalizm funkcjonariusza.

Jak zmieniał się mundur galowy policji przez lata?

Historia mundurów galowych policji w Polsce sięga początków XX wieku, kiedy to po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku, stworzono jednolite umundurowanie dla nowo powstałej Policji Państwowej. Początkowo funkcjonariusze nosili mundury różnych armii zaborczych, co ujednolicono w 1920 roku rozporządzeniem wprowadzającym granatowe mundury z błękitnymi i srebrnymi dystynkcjami. W okresie powojennym mundury uległy zmianom, w tym wprowadzeniu mniej formalnych strojów dla Milicji Obywatelskiej. W latach 90. XX wieku powrócono do granatowego munduru, a od 2018 roku nastąpiła kolejna modernizacja, uwzględniająca zarówno tradycję, jak i nowoczesność - właśnie ten najnowszy wzór munduru wyjściowego policji znajdziesz w naszym sklepie.

Dlaczego warto wybrać mundury wyjściowe policji z naszego sklepu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną funkcję w kształtowaniu wizerunku funkcjonariuszy pełnią policyjne mundury wyjściowe. Dlatego wszystkie mundury galowe, które znajdziesz w naszym sklepie, szyte są z najwyższą precyzją, co gwarantuje ich doskonałe dopasowanie do sylwetki użytkownika. Każdy szew, każda lamówka i każdy guzik są dokładnie przemyślane i starannie wykonane, aby mundur nie tylko dobrze się prezentował, ale również był funkcjonalny i wygodny. Szczególną uwagę zwracamy na detale, takie jak podszewki, wzmocnienia w miejscach narażonych na większe obciążenia oraz odpowiednie oznaczenia zgodne z regulaminem mundurowym.

Każdy element munduru, od marynarki po spodnie i akcesoria dostępne osobno takie, jak krawaty policyjne, wykonany jest z tkanin, które łączą w sobie trwałość, wygodę noszenia oraz estetykę. Materiały takie jak gabardyna, używana do produkcji kurtek, są znane ze swojej wytrzymałości i odporności na zagniecenia. Mundury wykonane z odpowiednich włókien zachowują swój elegancki wygląd przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Innymi słowy - mundur galowy policji dostępny w sklepie internetowym Sortmund to gwarancja najwyższej jakości, elegancji i profesjonalizmu. Gwarantujemy, że każdy funkcjonariusz znajdzie u nas strój, który spełni jego oczekiwania i wymagania służbowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług, aby zapewnić sobie nienaganny wygląd podczas każdej oficjalnej okazji.

Zobacz także koszule policyjne dostępne w naszej ofercie.

pixelpixel