Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dystynkcje policyjne

( ilość produktów: 28 )

Sortmund oferuje szeroki wybór oznaczeń na mundur dla funkcjonariuszy policji, dopasowanych do każdej rangi służbowej. Nasze dystynkcje policyjne są stuprocentowo zgodne z wymogami dotyczącymi umundurowania, zapewniając nie tylko profesjonalny wygląd, ale także trwałość i solidność wykonania.

Dystynkcje policyjne, a reprezentacja służby

Wysoka jakość wykonania oraz staranność w detalach gwarantują, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy, zapewniając funkcjonariuszom bezpieczeństwo oraz pewność podczas służby. Nasze oznaczenia na mundur wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a haft srebrną nicią metalizowaną dodaje im elegancji. Rozumiemy też, że umundurowanie policjanta musi być nie tylko funkcjonalne, ale także zgodne z określonymi wytycznymi dotyczącymi kolorów, rozmiarów i umiejscowienia oznaczeń. Precyzyjne wykonanie detali oraz dbałość o każdy element sprawiają, że dystynkcje dostępne w tej kategorii zachwycają estetyką i pozwolą Ci godnie nosić swój mundur.

Chcąc wesprzeć służby mundurowe, doskonale rozumiemy wagę reprezentacji służby. Dystynkcje dla Policji dostępne w naszym sklepie podkreślą profesjonalizm oraz zaangażowanie funkcjonariuszy w wykonywanie ich obowiązków. Dzięki naszym produktom każdy noszący je policjant będzie reprezentować służbę w sposób godny najwyższego uznania.

Dopasowanie i warianty dystynkcji dla Policji

Dbając o komfort użytkowania, zapewniamy wygodną formę zapięcia na rzep, co znacząco ułatwia dopasowanie oznaczeń do munduru. Nasze dystynkcje są praktyczne i funkcjonalne, co pozwala na swobodne wykonywanie obowiązków służbowych, niezależnie od warunków atmosferycznych czy sytuacji terenowej. Oferujemy także dystynkcje policyjne przypinane na kurtki softshell, co sprawia, że nasze produkty są wszechstronne i dostosowane do różnorodnych potrzeb funkcjonariuszy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze oznaczenia na mundur idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji służbowej, zapewniając pełną funkcjonalność i wygodę noszenia.

Jesteś w miejscu, w którym znajdziesz najwyższej jakości produkty przeznaczone dla funkcjonariuszy Policji, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz reprezentacji służby. Dbałość o detale, wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność dystynkcji dla Policji oraz innych oznaczeń na mundur sprawiają, że są one niezbędnym elementem wyposażenia każdego funkcjonariusza policyjnego. Postaw na pełen profesjonalizm, wybierając dystynkcje i emblematy policyjne z Sortmund!

pixelpixel