Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Emblematy polowe

( ilość produktów: 16 )

Elementem pozwalającym na ogólną oraz szczególną identyfikację poszczególnych jednostek organizacyjnych Polskich Sił Zbrojnych pełniących służbę w warunkach polowych są tzw. emblematy polowe Wojska Polskiego. Emblematy są noszone w widocznych miejscach, co pozwala nie tylko rozróżnić dane jednostki od innych, ale także zespolić żołnierzy przynależących do nich. Wysokiej jakości emblematy polowe dla Wojska Polskiego dostarcza do użytku wojskowego sklep Sortmund.pl.

Emblematy dla Wojska Polskiego

Sklep Sortmund.pl posiada bardzo szeroką ofertę Emblematów polowych Wojska Polskiego. Wśród dostępnych rodzajów znaleźć można m.in. następujące:

  • ogólny emblemat polowy dla Wojska Polskiego typu "Desant";
  • emblemat w formie flagi, zarówno klasyczna wersja biało-czerwona na czarnym tle, jak i w formie zielono-czarnej (zgodne z oficjalnymi wzorami Ministerstwa Obrony Narodowej);
  • dla Wojsk Obrony Terytorialnej ze znakiem Polski Walczącej w centralnym punkcie (wg dwóch wzorów);
  • dla Wojsk Obrony Terytorialnej z przewodnim motto służby "ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO";
  • dedykowane dla różnych sił jednostek sił zbrojnych, jak np. dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego, 5. batalionu dowodzenia, czy też Dowództwa 6. Brygady Powietrznodesantowej;
  • dla Żandarmerii Wojskowej;
  • emblematy o charakterze rozpoznawczym, jak np.: Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie lub też 1. Ośrodka Radioelektronicznego.

Jakość i wykonanie emblematów Wojska Polskiego

Dostępne w naszej ofercie emblematy o przeznaczeniu dla żołnierzy Wojska Polskiego charakteryzuje wysoka jakość wykonania, która jest efektem haftu komputerowego. Użyte materiały zapewniają wysoką odporność użytych barw na zmienne warunki atmosferyczne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Emblematy dla Wojska Polskiego od Sortmund.pl są mocowane przy pomocy rzepu, znajdującego się po lewej stronie emblematu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające zachować emblematy w przypadku zniszczenia umundurowania.

pixelpixel