Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Służba Więzienna

( ilość produktów: 807 )

Umundurowanie SW

Służba Więzienna podlega Ministrowi Sprawiedliwości i musi dostosować się do rozporządzeń oraz zmian, dotyczących jej codziennego ubioru. Istnieją restrykcyjne zasady, które nakazują konkretny strój, czyli mundury SW, które składają się z określonych elementów. Oferujemy mundury dla Służby Więziennej, akcesoria, dystynkcje, identyfikatory, czapki i emblematy, wszystkie zgodne z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości.

Przepisowe umundurowanie SW

Umundurowanie SW składa się z wyjściowego zestawu, innego na lato i zimę, a także umundurowania polowego – specjalnego i interwencyjnego.

Polowe mundury SW specjalne, przeznaczone są dla funkcjonariuszy, pełniących służbę w dziale kwatermistrzowskim i ochrony. Takie mundury są też pomocne dla uczestników szkolenia zawodowego, kursu przygotowawczego. Noszą go również funkcjonariusze, którzy wchodzą w skład pocztu sztandarowego i drużyny strzeleckiej, a także są przewodnikami psów służbowych. Takie mundury dla Służby Więziennej składają się m.in. z koszulki typu T-shirt i polo, koszuli z długim rękawem, kurtki, bluzy, peleryny, spodni i pasa parcianego, czapki, zimowych rękawic i trzewików.

Mundury SW – akcesoria

W sprzedaży znajdują się nie tylko mundury dla Służby Więziennej, ale także akcesoria uzupełniające. Wśród nich są dystynkcje specjalne z wyhaftowanym stopniem, który został wykonany techniką maszynową, haftowane emblematy, baretki dla zasłużonych, spinki do krawatów z orzełkiem, otoki do czapek garnizonowych, a także guziki z wzorem administracyjnym.

Mundury SW, wszystkie ich elementy i dodatki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długie użytkowanie bez utraty ich estetycznego wyglądu. Funkcjonariusze Służby Więziennej muszą się zawsze wyróżniać schludnym wyglądem i nienagannym ubiorem spełniającym normy i zasady ustalone przez Ministra Sprawiedliwości.

pixelpixel