Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czapki PSP

( ilość produktów: 8 )

Ubiór Strażaka pełni odpowiednie funkcje w zależności od wykonywanych przez niego w danym momencie obowiązków. Z jednej strony ma on na celu wspomagać Strażaków podczas pełnienia akcji w terenie, ale już podczas oficjalnych uroczystości strój ten musi przybrać formę galowej elegancji. Jednym z ważniejszych elementów obydwu rodzajów ubioru strażaka są czapki PSP. Szeroki asortyment czapek Straży Pożarnej o bardzo wysokiej jakości wykonania oferuje sklep Sortmund.pl. 

Zimowe i polowe czapki dla Straży Pożarnej

Jak każda część ubioru polowego, tak sami i czapki PSP służą Strażakom, jako ułatwienie wykonywania powierzonych obowiązków. Podstawowym rozróżnieniem czapek Straży Pożarnej, które dostarcza sklep Sortmund.pl jest funkcja uzależniona od pór roku. I tak w naszej ofercie znaleźć można:

  • zimowe czapki PSP - ciepłe czapki idealne na okres jesienno-zimowy, stworzone z polarowego materiału, który chroni przed otarciami, chłodem i przegrzaniem. Dostępne w dwóch wersjach: z napisem "STRAŻ" oraz z emblematem PSP;
  • polowe czapki państwowej straży pożarnej - wygodne czapki z daszkiem, które sprawdzą się zarówno w cieplejsze dni, chroniąc przed słońcem, jak i deszczowe zabezpieczając wzrok przed zachlapaniem. Na przedzie znajduje się emblemat PSP.

Galowe czapki Straży Pożarnej

Często charakter pełnionych obowiązków wymaga od strażaków noszenia strojów o charakterze galowym, którego jednym z głównych elementów są specjalne czapki rogatywki PSP. W sklepie Sortmund.pl znaleźć można czapki PSP zgodne z przyjętymi oficjalnymi wzorami. Dostępne są w wersjach dostosowanych do posiadanego stopnia służbowego (aspirant, podoficer, oficer). Szeroka rozmiarówka 54-63 umożliwia idealne dobór rogatywki - czapki PSP do wielkości głowy Strażaka. Dostępne są też specjalne galony do tego rodzaju oficjalnych czapek dla Straży Pożarnej.

Sprawdź również pozostałe elementy ubrania dla straży pożarnej.

pixelpixel