Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary

( ilość produktów: 9 )

Odkryj najwyższej klasy okulary policyjne, stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony i komfortu policjantom, zwłaszcza podczas służby w warunkach silnego nasłonecznienia. W Sortmund oferujemy wysokiej jakości okulary taktyczne, które spełniają wymagania profesjonalistów, zwłaszcza tych pracujących w obszarze ruchu drogowego. Oferujemy szeroki wybór modeli, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę, przy jednoczesnym skupieniu na zapewnieniu maksymalnej ochrony wzroku.

Ochrona wzroku każdego policjanta - okulary policyjne

Skupiamy się na dostarczeniu produktów, które spełniają najwyższe standardy ochronne. zapewniają klarowność widzenia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologii. Niezależnie od tego, jaka sytuacja może spotkać Cię na służbie - nasze policyjne okulary taktyczne gwarantują, że każdy szczegół pozostanie widoczny, co przełoży się przykładowo na zwiększenie bezpieczeństwa podczas kontroli ruchu drogowego.

Dostępne są również wersje polaryzacyjne - dzięki zastosowaniu tej technologii eliminujemy odblaski świetlne, co sprawia, że widzenie w trudnych warunkach oświetleniowych staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Policyjne okulary z polaryzacją są niezastąpione podczas służby w miejscach o dużej ilości odbić świetlnych, takich jak obszary miejskie czy drogi o intensywnym ruchu. To inwestycja w bezpieczeństwo i efektywność służby.

Co charakteryzuje policyjne okulary taktyczne dostępne w Sortmund?

Jakość materiałów, z których są wykonane okulary, to kluczowy element ich skuteczności. Dlatego też prezentujemy okulary wykonane z niezwykle wytrzymałego, a jednocześnie lekkiego poliwęglanu, który spotkamy również w okularach wojskowych. To innowacyjne tworzywo gwarantuje nie tylko solidną ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami, ale także komfort noszenia przez długie godziny na służbie. 
Znajdziesz tu produkty branżowych liderów: OPC, Pyramex i Bolle. Każdy z tych producentów jest gwarantem solidności i funkcjonalności swoich produktów. Wierzymy, że okulary policyjne z Sortmund staną się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego funkcjonariusza dbającego o swoje bezpieczeństwo i efektywność służby.

pixelpixel