Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Emblematy Policja

( ilość produktów: 10 )

Podstawowym elementem identyfikującym policjanta jest jego odznaka. W przypadku funkcjonariuszy mundurowych sam mundur jest też wyraźnym znakiem rozpoznawczym. Regulamin policyjny przewiduje dodatkowe elementy, które mogą dokładniej określić danego policjanta. Są to emblematy policyjne. Zależnie od modelu, montowane są na rzepach, pinach lub magnesach. W większości są haftowanymi komputerowo naszywkami, choć zdarzają się także wykonane inną techniką, np. nadruki na tabliczkach pokrytych żywicą polimerową. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór naszywek policyjnych, pełniących funkcję identyfikatorów imiennych - m.in.: identyfikator imienny Policji (Wydział Drogowy) - bądź wskazujących na wydział, pod jaki dany policjant podlega.

Naszywki policyjne - symbole poszczególnych wydziałów

Poszczególne wydziały policji posiadają identyfikujące je symbole. Wydział Logistyczny oznacza się literą L, oddziały specjalne policji mają za logo biały celownik na błękitnej tarczy. Literą S oznaczeni są funkcjonariusze z Wydziału Sądowego, literą R policjanci z drogówki, a literą P z Wydziału Prewencji. Funkcjonariusze Kryminalni natomiast mają na emblemacie znak paragrafu. Oznakowane tak naszywki Policji oferujemy w dwóch wersjach: jako romboidalne emblematy z ciemnogranatowym tłem, srebrną krawędzią i srebrnym kółkiem z czerwoną obwódką, wewnątrz którego znajduje się symbol wydziału, bądź jako patki policyjne (tzw. korpusówki), przyczepiane do pagonów na ramionach. Posiadamy w ofercie także Emblemat Policji uniwersalny.

Emblematy policyjne - identyfikatory imienne

Istotnym rodzajem emblematów policyjnych są spersonalizowane naszywki, które zawierają nazwisko funkcjonariusza. Można je zamówić w sklepie Sortmund, podając przy zamówieniu nazwiska, które mają zostać wyhaftowane. W zależności od modelu, na identyfikatorze może się znaleźć nazwisko, inicjał imienia, a także symbol wydziału właściwego dla danego policjanta. Oferujemy tradycyjne, haftowane naszywki policyjne z tłem granatowym lub czarnym, a także metalowe tabliczki montowane za pomocą dwóch pinów lub magnesów.

pixelpixel