Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież Państwowej Straży Pożarnej

( ilość produktów: 57 )

Państwowa Straż Pożarna jest sformalizowaną formacją powoływaną przez państwo lub jego organy. Ponieważ zwykle takim jednostkom przypisany jest również charakterystyczny ubiór - umundurowanie, określa się je nazwą “Służby mundurowe”. Zobacz naszą odzież dla Straży Pożarnej!

Znając charakter pracy strażaków - walka z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi zagrożeniami, ale także pełnienie funkcji reprezentacyjnej - wymaga się od strażaków odpowiednich ubrań dopasowanych do każdej sytuacji. Ponieważ, jak wspominaliśmy, PSP jest jednostką sformalizowaną, także odzież strażacka podporządkowana jest przepisom . Jej wygląd reguluje Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie umundurowania struktur państwowej straży pożarnej.

Odzież dla Straży Pożarnej

Ubrania dla Straży Pożarnej można podzielić na: strój wyjściowy, codzienny i odzież specjalną. W naszym sklepie internetowym posiadamy w sprzedaży ubrania dla straży pożarnej wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Trudna i odpowiedzialna praca strażaka wymaga odzieży trwałej i dobrej jakości bez względu na to, czy jest to mundur czy strój galowy. Odzież strażacka ma wzbudzać zaufanie. Tu żadna część garderoby nie może być dziełem przypadku, stąd nawet z pozoru zwyczajna koszulka czy rękawice oficerskie są wykonane z niezwykłą starannością i z wysokiej jakości materiałów.

Ubrania dla Straży Pożarnej w naszym sklepie

W naszym sklepie internetowym ciągle poszerzamy i uzupełniamy asortyment. Szczególnie polecamy koszulki polo dla PSP z krótkim rękawem do ubrania codziennego – letnie, w kolorze czarnym. Z przodu z lewej strony koszulki na wysokości piersi umieszczony jest haftowany emblemat PSP. Proponujemy także skórzane rękawice oficerskie skórzane i zimowe do munduru. Szukając odzieży dla Straży Pożarnej do swojej jednostki, skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy.

pixelpixel