Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodatki do umundurowania Służby Więziennej

( ilość produktów: 77 )

W sklepie internetowym Sortmund uwzględniliśmy mnóstwo produktów przeznaczonych dla funkcjonariuszy pracujących w Służbie Więziennej. Oprócz profesjonalnego umundurowania polowego i wyjściowego przygotowaliśmy również koszule, emblematy, dystynkcje, pagony, pasy i identyfikatory. Nie zapomnieliśmy także o różnorodnych dodatkach SW, które pomagają w wygodniejszym wykonywaniu służby.

Służba Więzienna - dodatki potrzebne podczas służb

Wśród najczęściej wybieranych produktów można wyróżnić m.in. odzież termoaktywną, która pomaga ochronić funkcjonariuszy Służby Więziennej przed chłodem oraz przegrzaniem. Termoaktywne bluzy i spodnie doskonale dopasowują się do sylwetki osoby je noszącej, a bezszwowa technologia zapewnia wysoki komfort użytkowania. Z kolei bakteriostatyczne i antyalergiczne właściwości pomagają w zachowaniu świeżości. Wśród dodatków do munduru SW można także znaleźć saszetki ogrzewające do ciała, które przydadzą się szczególnie podczas jesiennych i zimowych miesięcy.

Można nosić je zarówno w kieszeniach, jak i butach. Pozwolą one zachować optymalną temperaturę podczas długich godzin służby w terenie.

Niezbędne dodatki dla funkcjonariuszy SW

Warto podkreślić, iż dodatki mundurowe Służby Więziennej uwzględniają również profesjonalne produkty przeznaczone do dekoracji odzieży. W tej kategorii szczególnie istotne są bajorki frezowane, które służą do wykonywania haftów, a także taśmy dystynkcyjne, którymi można obszyć stopnie funkcjonariuszy. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć specjalistycznych preparatów, które służą do konserwacji przedmiotów należących do pracowników Służby Więziennej. 

Znajdą oni u nas m.in. profesjonalny olej przeznaczony do czyszczenia i konserwacji broni. Przygotowaliśmy także impregnaty nadające się doskonale do zabezpieczania odzieży, obuwia i różnorodnych materiałów tekstylnych. Również - pełne umundurowanie służby więziennej i mundury Wojska Polskiego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem pozostałych produktów, które przygotowaliśmy dla funkcjonariuszy Służby Więziennej i życzymy wszystkim klientom owocnych zakupów.

pixelpixel