Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui dla Straży Pożarnej

( ilość produktów: 16 )

Straż pożarna - etui na legitymację, dokumenty, notatnik

Oprócz odpowiedniej odzieży i umieszczonych na niej identyfikatorów funkcjonariusze Straży Pożarnej powinni być zaopatrzeni w akcesoria, które ułatwią ich pracę na co dzień. Są to między innymi praktyczne etui, które umożliwią przechowywanie wszelkiego rodzaju legitymacji, dokumentów czy notatek, których używają strażacy każdego dnia. Odpowiedni pokrowiec nie tylko pozwoli porządkować je w wygodny sposób, ale także zabezpieczy przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Pozwoli je także mieć przy sobie zawsze, kiedy jest to konieczne w trakcie pracy w straży pożarnej. Etui na legitymację i innego typu dokumenty znajdziesz w sklepie internetowym Sortmund w wielu wariantach.

Akcesoria strażackie z Sortmund

Najprostsze z oferowanych przez nas akcesoriów zostały wykonane z wytrzymałego poliestru i wyposażone z wygodny łańcuszek lub, jak w przypadku etui na dokumenty Mil-Tec, smycz, umożliwiające noszenie ich na szyi bądź przypięcie do pasa. Każdy posiada kilka kieszonek, dzięki czemu można przechowywać w nich wiele dokumentów jednocześnie. Co więcej, pokrowce zostały wykonane z materiału w praktycznym, czarnym kolorze.

Etui na legitymację Straż pożarna - skórzane

Innym typem pokrowców, które oferujemy, są etui skórzane. Znajdziesz u nas takie, które stworzono z myślą o przechowywaniu notatek, jak etui na notatnik służbowy, wykonane z ekoskóry w kolorze czarnym. Jego wymiary - 14,5 x 10,5 cm - pozwalają na przechowywanie różnego rodzaju zapisków, ale i dokumentów o większym formacie. Na mniejsze polecamy etui na dokumenty wykonane z czarnej skóry naturalnej, które możesz mieć zawsze przy sobie dzięki wygodnemu łańcuszkowi. 

Oferujemy również eleganckie, skórzane etui na legitymację z wytłoczonym Logo Państwowej Straży Pożarnej, które również posiada łańcuszek umożliwiający noszenie na szyi.

Etui na legitymację PSP zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje ich jakość, estetyczny wygląd oraz wytrzymałość - niezależnie od warunków pogodowych. 

W asortymencie sklepu Sortmund znajdziesz także inne akcesoria stworzone z myślą o funkcjonariuszach Państwowej Straży Pożarnej. Sprawdź między innymi identyfikatory PSP oraz otoki do czapek.

pixelpixel