Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baretki Służba Więzienna (SW)

( ilość produktów: 20 )

łużba pełniona przez funkcjonariuszy Służby Więziennej wymaga od nich szczególnego rodzaju umiejętności i predyspozycji, które są ściśle związane z charakterem tego rodzaju formacji. Jest to służba nie tylko mundurowa, ale i uzbrojona, której celem jest realizowanie działań w zakresie penitencjarnym oraz resocjalizacyjnym względem skazanych na karę pozbawienia wolności czy też tymczasowego aresztowania. Praca ze skazanymi wymaga silnych predyspozycji psychofizycznych, ułatwiających realizację powierzonych zadań. Za szczególne zasługi na rzecz służby, funkcjonariusze mogą być uhonorowani specjalnymi medalami i odznaczeniami, których szczególną formą są baretki na mundur Służb Więziennych.

Baretki dla Służb Więziennych w sklepie Sortmund.pl

Czym są baretki na mundur dla Służb Więziennych? Tak samo, jak w przypadku pozostałych służb, baretki dla funkcjonariusz więziennictwa stanowią odzwierciedlenie przyznanych orderów, medali i odznaczeń, które noszone są w sytuacjach, gdy nie ma możliwości założenia pełnej odznaki. Szeroką ofertę baretek Służby Więziennej znajdziesz w naszym sklepie Sortmund.pl. Dostarczamy baretki w pełni zgodne z przepisami wynikającymi z ustawy o Służbie Więziennej z dn. 9.04.2010 i Rozporządzeniami szefa resortu MSWiA, zarówno w kontekście kształtu baretek, zastosowanego materiału, jak i użytej kolorystyki oraz dodatkowych oznaczeń.

Oryginalne baretki - Służba Więzienna

W asortymencie sklepu internetowego Sortmund uwzględniliśmy zarówno umundurowanie przeznaczone dla funkcjonariuszy Służby Więziennej, jak i szereg innych praktycznych dodatków i akcesoriów dla tej jednostki. Można wśród nich znaleźć m.in. pagony SW, rękawiczki, dystynkcje specjalne, a także buty SW. Nie można również zapomnieć o tym, że do takich kluczowych elementów należą również baretki SW, których zadaniem jest reprezentowanie medali i orderów przyznanych danej osobie. Podstawy baretek wykonane są z wąskich pasków czarnego sukna, które mają około 8-10 mm wysokości. Najistotniejszy jest jednak układ barw, jaki znajduje się na suknie, ponieważ dokładnie odpowiada on odznaczeniu, jakie dana baretka reprezentuje. Baretki Służby Więziennej umieszcza się zazwyczaj na piersi, po lewej stronie munduru.

Baretki na mundur Służb Więziennych

Specjalna forma baretek Służby Więziennej gwarantuje właściwą identyfikację przyznanych odznaczeń z ujednoliconą i zunifikowaną prezentacją na mundurze funkcjonariusza. Oferowane w naszym sklepie baretki dla Służb Więziennych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odznaczeniom trwałość, również w zakresie barw. Oferujemy zarówno baretki dedykowane specjalnie dla funkcjonariuszy (w tym też w zakresie działalności na rzecz związków zawodowych), czy np. medal przyznawany w ramach wykonywanych obowiązków przez przedstawicieli wszystkich służb.

Profesjonalne baretki dla funkcjonariuszy Służby Więziennej

W asortymencie sklepu Sortmund zebraliśmy zarówno baretki SW, które reprezentują konkretne wydarzenia, jak i te, które upamiętniają staż pracy. Wśród dostępnych modeli można znaleźć m.in. takie wersje jak Brązowa Odznaka Zasłużony HDK PCK, Medal za Ofiarność i Odwagę, Brązowy Krzyż Zasługi, Złoty Medal za Długoletnią Służbę, Srebrna Odznaka za Zasługi w Pracy Penitencjarnej czy też Order z okazji 25-lecia NSZZF i PW. Oczywiście nasz sklep internetowy zapewnia również możliwość zakupu kompletu dowolnych baretek dla Służby Więziennej. Baretki są wykonywane na specjalne zamówienie, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można stworzyć zestaw, który doskonale reprezentuje medale i odznaczenia, jakie otrzymał dany funkcjonariusz Służby Więziennej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnych zamówień, a także zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą produktów, jakie dedykowane są funkcjonariuszom pracującym w Służbie Więziennej.

pixelpixel