Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czapki Służba Więzienna

( ilość produktów: 3 )

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć wyjątkowych, profesjonalnych czapek dla SW, które nie tylko doskonale uzupełnią Twoje umundurowanie, ale również zapewnią maksymalny komfort podczas służby. Nasza oferta obejmuje zarówno lekkie, letnie modele, jak i ciepłe, zimowe czapki, spełniające najwyższe standardy jakości i będące godnym dopełnieniem munduru Straży Więziennej.

Czapki dla SW dopasowane do warunków służby

Letnie czapki Służby Więziennej zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym dopasowaniu do warunków służby w ciepłych miesiącach. Wykorzystane materiały są lekkie, przewiewne i gwarantują odpowiednią wentylację, aby każdy strażnik mógł czuć się komfortowo, nawet podczas najbardziej wymagających zadań, które mogą przydarzyć się w trakcie służby.

Dzięki ofercie Sortmund zadbasz także o dodatki do umundurowania w okresie zimowym - ciepłe czapki specjalne stanowią idealne rozwiązanie na chłodniejszą część roku. Zastosowane materiały termoizolacyjne chronią przed mrozem, zapewniając jednocześnie wygodę i swobodę ruchów. Dzięki zimowym modelom czapek dla Służby Więziennej każdy strażnik będzie mógł skupić się na pełnieniu swoich obowiązków, bez żadnych obaw o komfort termiczny.

Reprezentacyjne czapki dla Służby Więziennej podczas uroczystości - furażerki

Furażerki specjalne Służby Więziennej to propozycja dla uczestników uroczystości służbowych, którzy chcą reprezentować swoją formację z wyjątkowym prestiżem. Eleganckie czapki z wyhaftowanym wizerunkiem orła to doskonały wybór na wszelkiego rodzaju wydarzenia, gdzie godna reprezentacja służby ma kluczowe znaczenie. Dbamy o każdy detal, zapewniając nie tylko elementy podkreślające powagę formacji, ale również trwałe i solidne wyposażenie.

W Sortmund znajdziesz nie tylko czapki specjalne i furażerki SW, ale także nakrycia głowy dla innych formacji (na przykład czapki policyjne) oraz kompleksowe, stuprocentowo profesjonalne wyposażenie. Bez względu na specyfikę służby, znajdziesz u nas niezbędne akcesoria i elementy umundurowania, które sprostają najwyższym standardom.
Niezależnie od pory roku czy charakteru służby, nasza oferta czapek dla SW zaspokoi potrzeby klientów pełniących służbę w najbardziej wymagających warunkach, gwarantując pełne zadowolenie z zakupów.

pixelpixel