Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

T-shirty Służba Więzienna

( ilość produktów: 7 )

Jeśli jesteś funkcjonariuszem służby więziennej, z pewnością wiesz, że praca ta nie należy do najłatwiejszych. Aby prawidłowo i komfortowo wykonywać swoje obowiązki potrzebujesz profesjonalnego umundurowania, które poprawi Twoją pewność siebie, a przy okazji zadba o Twoje bezpieczeństwo w skrajnych warunkach pracy. Jeśli szukasz wysokiej jakości T-shirtów dla służby więziennej, jesteś we właściwym miejscu. Sortmund to sklep stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują wsparcia w wykonywaniu swojej codziennej pracy.

Koszulki: służba więzienna — jakie modele wybrać?

Służba więzienna to specyficzny sektor i każdy, kto w niej pracuje, wie, że zarówno całe umundurowanie, jak i koszulki służby więziennej muszą spełniać konkretne wymagania, które zostały przedstawione w jednym z rozporządzeń.

Mówiąc o T-shirtach służby więziennej, warto wspomnieć, że oficjalnie można je podzielić na dwa typy: wyjściowy i służbowy. We wspomnianym rozporządzeniu umieszczone zostały szczegółowe kryteria, które muszą zostać spełnione, aby dane koszulki służby więziennej zostały zaakceptowane przez przełożonego. Produkty dostępne w ofercie Sortmund spełniają wszystkie niezbędne wymagania, dlatego będą idealne dla każdego pracownika służby więziennej.

Wytrzymałe koszulki dla służby więziennej od Sortmund

Jeśli szukasz wygodnych koszulek służby więziennej, które są wykonane z wytrzymałych materiałów, firma Sortmund może zaoferować Ci produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

W naszym sklepie znajdziesz koszulki służby więziennej typu T-shirt, jak również modele w wersji polo. Dzięki temu każda osoba z łatwością wybierze coś, co będzie nie tylko funkcjonalne, ale również przydatne w trakcie służby. Nasze modele w kolorze stalowoszarym są wykonane z wytrzymałych materiałów, a odpowiednia pielęgnacja zapewni, że posłużą Ci przez długi czas. 


Jeśli szukasz wygodnych spodni służby więziennej, sprawdź naszą ofertę!

pixelpixel