Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Umundurowanie SW

( ilość produktów: 14 )

W naszym sklepie internetowym znajdziecie umundurowanie służby więziennej. Posiadamy zarówno asortyment galowy, który musi posiadać w swoim wyposażeniu każdy funkcjonariusz, jak i mundury SW, wykorzystywane podczas codziennych obowiązków. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi koszule straży więziennej i T-shirty. Wysoka jakość naszych produktów to gwarancja zadowolenia i wieloletniego użytkowania.

Mundury Służby Więziennej w wielu rozmiarach

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów, dysponujemy zróżnicowanym wyposażeniem w wielu rozmiarach. Oferujemy zarówno czapki służby więziennej dla funkcjonariuszy różnego stopnia (np. podoficera, młodszego oficera lub starszego oficera), sznury galowe (podoficerskie, aspiranckie, chorążackie, oficerskie) jak i wygodne przewiewne t-shirty. Oczywiście w naszym sklepie można znaleźć o wiele więcej produktów, które są niezbędne w pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej!

Wysoka jakość umundurowania dla służby więziennej

Na rynku pojawiają się nowe mundury SW, więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentujemy produkty zarówno letnie, przewiewne, jak i ciepłe, zimowe akcesoria, które podniosą komfort pracy podczas wykonywania służbowych obowiązków. Zapraszamy po szaliki, zimowe czapki, krawaty z błyskawicznym klipsem lub letnie spodnie i spódnice, które dostosowane zostały do coraz wyższych temperatur i trudnych warunków, z którymi pracownicy służby więziennej muszą codziennie się spotykać.

Wytrzymałość i niezawodność to dla nas kwestie priorytetowe, dlatego stawiamy na materiały najwyższej jakości oraz precyzyjne wykonanie, charakteryzujące się dbałością o najdrobniejsze detale.

pixelpixel