Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszule Straży Miejskiej

( ilość produktów: 8 )

Zgodnie z regulacjami określonymi w Ustawie o strażach gminnych z 29 sierpnia 1997 r. oraz w rozporządzeniach rządowych, funkcjonariusze Straży Miejskiej są zobowiązani do stosowania się do określonych norm w zakresie dopuszczalnego stroju. Dotyczy to zarówno mundurów polowych, jak strojów reprezentatywnych, żeby w jasny i klarowny sposób ułatwić obywatelom identyfikację funkcjonariuszy w terenie. Straż Miejską powinny charakteryzować stroje schludne i nadające odpowiedniej powagi całej służbie. Jednym z ważniejszych elementów umundurowania strażników miejskich są koszule.

Koszule Straży Miejskiej

Czysta, wyprasowana i odpowiednio dopasowana do sylwetki koszula strażnika miejskiego jest jego wizytówką zarówno podczas patroli, jak i w trakcie wydarzeń o charakterze reprezentatywnym. Sklep sortmund.pl zapewnia Strażnikom miejskim dostęp do gatunkowych koszul o zapewniającym swobodę ruchów kroju. W naszej ofercie dostępne są koszule dostosowane do:

  • pogody i pory roku: koszule z długim i krótkim rękawem;
  • płci funkcjonariusza: dla kobiet, jak i mężczyzn.

Koszule dostępne są w kolorze białym oraz w wersji granatowej z charakterystycznym żółtym napisem Straż Miejska wyhaftowanym na kołnierzyku.

Cechy charakterystyczne koszul strażników miejskich

Koszule dla Straży Miejskiej dostępne w ofercie sklepu sortmund.pl to dobrej jakości elementy garderoby, wykonane z mieszanki bawełny oraz poliestru, co zapewnia im odpowiednią trwałość oraz komfort użytkowania. Koszule wyposażone są w dwie kieszenie z zakładami oraz klapami, które można zapiąć na guzik, co umożliwia przenoszenia małych przedmiotów w razie potrzeby. Ponadto koszule strażników miejskich są wyposażone w guziki, dzięki czemu możliwe jest założenie pagonów ze stopniami. Rękawy są zakończone wypustką (w przypadku koszul z krótkim rękawem), albo mankietami zapinanymi na spinki lub guziki (długi rękaw).

pixelpixel