Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sznury do munduru strażackiego

( ilość produktów: 3 )

Eleganckie Sznury do munduru strażackiego

W sklepie Sortmund znajdziesz szeroki wybór sznurów do munduru strażaciego, które nadadzą szyku podczas odświętnych uroczystości. Dostępne w ofercie sklepu sznury strażackie oficerskie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachowują swoj kolor przez długi czas!

Eleganckie sznury do munduru PSP

W asortymencie naszego sklepu online zgromadziliśmy szeroką ofertę wyposażenia przeznaczonego dla pracowników Państwowej Straży Pożarnej. Wśród dostępnych produktów znajdują się elementy towarzyszące pracownikom PSP podczas ich codziennych zadań, w tym m.in. umundurowanie, odzież termoaktywna, emblematy, pagony do koszuli, identyfikatory czy też latarki. W naszym asortymencie nie mogło jednak zabraknąć produktów przeznaczonych na specjalne okazje, które wymagają od uczestników jasno określonego wyglądu. Jednym z nich są sznury PSP, które funkcjonariusze zakładają do swoich mundurów galowych, gdy biorą udział w różnych uroczystościach. Nasze sznury mundurowe PSP zostały wykonane z warkocza mającego trzy plecionki, który można przypiąć do naramiennika munduru za pomocą specjalnej zapinki z taśmy poliamidowej. Z kolei na zakończeniu sznura widnieje wisior przypominający stylizowaną prądownicę, a także pętelka umożliwiające zaczepienie warkocza na guzikach munduru.

Wybierz stylowe sznury dla PSP na specjalne okazje 

Warto podkreślić, że sznury dla PSP dostępne w naszej ofercie zostały wykonane w złotym kolorze, który idealnie komponuje się z umundurowaniem galowym tej jednostki. Zadbaliśmy również o to, by klienci mogli wybierać spośród modeli dedykowanych funkcjonariuszom o różnych rangach. Posiadamy wersje dla aspirantów, podoficerów oraz oficerów, które różnią się grubością splotu warkocza. Oczywiście sznury mundurowe PSP to tylko początek naszego asortymentu. Przypominamy, że w ofercie Sortmund znajdują się również produkty przygotowane dla innych służb mundurowych funkcjonujących w naszym kraju, w tym m.in. Policji, Wojska Polskiego, Ratownictwa Medycznego, Straży Granicznej i Służby Więziennej. Zachęcamy do zapoznania się nimi i zapraszamy do zakupów.

Sprawdź również: Medal za zasługi dla pożarnictwa

pixelpixel