Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Flagi Kawaleria Ochotnicza

( ilość produktów: 28 )

W asortymencie sklepu Sortmund nie mogło zabraknąć bogatej oferty produktów, która została specjalnie przygotowana dla członków Kawalerii Ochotniczej. Wśród dostępnych artykułów uwzględniliśmy m.in. profesjonalne umundurowanie ćwiczebne, a także różnorodne pochewki, emblematy i dystynkcje, które pozwalają na szybkie rozpoznanie stopnia, który dana osoba zajmuje w jednostce.

Profesjonalne flagi na mundur - Kawaleria Ochotnicza

Kolejnym kluczowym elementem w naszej ofercie są specjalistyczne flagi na mundur. Kawaleria Ochotnicza jest znana z tego, iż jej członkowie noszą na swoich ramionach flagi, których barwy informują o tym do jakiego pułku przynależą. Co istotne, nasze produkty zostały wykonane metodą haftu komputerowego, która zapewnia doskonałą jakość i cechuje się wysoką trwałością. Zadbaliśmy również o to, by flagi na mundur Kawalerii Ochotniczej, które wchodzą w skład naszej oferty dostępne były zarówno w wersjach z rzepem, jak i bez. Dzięki temu Klienci mogą samodzielnie zdecydować, który wariant bardziej im odpowiada i czy chcą przyczepić flagę do swojego munduru na stałe.

Flagi naramienne dla członków Kawalerii Ochotniczej

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż Klienci naszego sklepu są zainteresowani flagami na mundury Kawalerii Ochotniczej, które reprezentują przynależność do różnorodnych pułków i szwadronów. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w asortymencie Sortmund znalazły się produkty, które są skierowane m.in. do członków Pułku Ułanów Zaniemeńskich, Szwadronu Przybocznego, Pułku Szwoleżerów, Pułku Strzelców Konnych czy też Pułku Ułanów. W ofercie naszego sklepu internetowego uwzględniliśmy również mnóstwo innych produktów dedykowanych członkom Kawalerii Ochotniczej.

W sklepie Sortmund znajdziesz niezbędne akcesoria dla służb mundurowych, m.in. baretki wojskowe i czapki wyjściowe Straży Granicznej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu i życzymy udanych zakupów.

pixelpixel