Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plecaki RM

( ilość produktów: 2 )

Każdy ratownik medyczny powinien zostać wyposażony nie tylko w odpowiedni, zapewniający pełną swobodę ruchów i bezpieczeństwo własne, specjalistyczny ubiór, ale także i we właściwy sprzęt, służący do niesienia pomocy. Często akcje ratunkowe wymagają zastosowania różnorodnych doraźnych środków zabezpieczających zdrowie i życie poszkodowanych, co wiąże się z koniecznością transportu wielu przedmiotów z zakresu niesienia pierwszej pomocy i nie tylko. Dlatego podstawowym ekwipunkiem w takich sytuacjach są plecaki Ratownictwa Medycznego, które pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria.

 

Plecaki RM w Sortmund.pl

Najlepsze plecaki dla Ratownictwa Medycznego z pewnością powinny się cechować multifunkcjonalnością, dużą pojemnością z maksymalnie optymalnym wykorzystaniem przestrzeni, a także dużą wygodą użytkowania. Dlatego też w zakresie plecaków Ratownictwo Medyczne można zaopatrzyć w sprzęt wyposażony przykładowo w:

  • dwie obszerne komory główne zamykane na zamek błyskawiczny z dodatkowymi klamrami PVC;
  • kieszenie zewnętrzne z przodu plecaka dla szybkiego dostępu do małych akcesoriów;
  • wygodne szelki oraz plecy z pianką EVA podnoszącą komfort użytkowania podczas przenoszenia ciężkiego ekwipunku;
  • podnoszący komfort użytkowania pas biodrowy, przydatny przykładowo w sytuacjach wymagających dłuższego pieszego dotarcia do miejsca zdarzenia.

Jakość wykonania plecaków dla Ratownictwa Medycznego

Z racji bardzo wymagających warunków pracy ratowników medycznych, których misją jest niesienie pomocy nawet w najtrudniejszych zdarzeniach, kluczowe do użytkowania plecaków RM jest ich odpowiednia jakość wykonania. W ofercie Sortmund.pl znaleźć można plecaki Ratownictwa Medycznego, do produkcji których użyto wysokojakościowych materiałów, zapewniających odpowiednią wytrzymałość sprzętu, a także wygodę użytkowania. Oferowane w naszym sklepie plecaki dla Ratownictwa Medycznego są bardzo lekkie (ok. 1kg masy własnej) i są dostępne w kilku wersjach pojemnościowych, co umożliwia ich dobór odpowiednio do potrzeb. Sprawdź też karabińczyki dla Ratowników Medycznych.

pixelpixel