Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karabińczyki RM

( ilość produktów: 26 )

Niesienie pomocy osobom poszkodowanym wskutek nieoczekiwanych zdarzeń czy wypadków drogowych, wymaga od ratowników medycznych posiadania nie tylko świetnej kondycji, ale również odpowiedniego stroju i skutecznych narzędzi niezbędnych w trakcie pełnienia służby. Poza elementami wyposażenia ratowników, które służą bezpośrednio niesieniu pomocy, kluczowe jest również zapewnienie im dostępu do akcesoriów dodatkowych, przydatnych w szczególnych sytuacjach. Przykładem tego są karabińczyki - sklep Sortmund.pl dostarcza użytkownikom szereg produktów o właśnie takiej charakterystyce.

Karabińczyki i inne akcesoria pomocnicze

Bardzo często prowadzenie akcji ratowniczych wiąże się z koniecznością wykorzystania dodatkowego sprzętu czy też narzędzi. W trudnych warunkach polowych sytuacja może wymagać szybkiego przymocowania do ubioru, paska czy plecaka innych elementów, niezbędnych do pełnego zabezpieczenia akcji ratunkowej. W ofercie sklepu Sortmund.pl znaleźć można takie akcesoria umożliwiające montaż dodatkowego sprzętu, jak:

  • stalowe i polimerowe karabińczyki wyposażone w obustronne zapięcia, co szczególnie ułatwia użytkowanie i montaż;
  • duże pojedyncze stalowe karabińczyki z klasyczną blokadą lub w opcji na zakręcanie;
  • taktyczne smycze z wielofunkcyjnym paracordem. Poliestrowa linka posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe. Dostępne smycze wyposażone są w ściągacz, aluminiowy karabinek oraz wygodne zapięcie kompozytowe.
  • breloki z karabińczykami.

Nie tylko karabińczyki

Poza oferowanymi karabińczykami sklep Sortmund.pl dostarcza ratownikom medycznym m.in. także retraktory. Są to specjalnie zaprojektowane zwijane smycze o wysokiej wytrzymałości obudowie (wykonanej z użyciem metalu i poliwęglanów) oraz bardzo trwałej lince (wykonanej z poliestru albo nawet Kevlaru). Dzięki retraktorom możliwe jest bezpieczne przytwierdzenie do ubioru drobnych akcesoriów, jak klucze czy plakietki z identyfikatorem. W ofercie Sortmund.pl znaleźć można produkty topowych producentów, dzięki czemu dostępne smycze i karabińczyki świetnie się spełnią w RM.

W naszej ofercie znajdziesz również plecaki RM. 

pixelpixel