Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Identyfikatory PSP

( ilość produktów: 5 )

Identyfikatory PSP zgodne z wymogami prawnymi

Podobnie do odzieży, którą noszą zawodowi strażacy na co dzień i na specjalne okazje, także umieszczane na niej identyfikatory PSP powinny spełniać wymogi określone w dzienniku Urzędowym Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Te, które znajdziesz w sklepie internetowym Sortmund zostały wyprodukowane zgodnie z tymi wytycznymi, a także z dbałością o ich jakość, wygląd i trwałość. 

Identyfikatory imienne PSP na co dzień i specjalne okazje

Pierwszym typem identyfikatorów, które oferujemy, są identyfikatory imienne PSP. Znajdziesz u nas dwa rodzaje tego typu plakietek. Każdy z nich został stworzony z myślą o konkretnym umundurowaniu i jego specyfice. 

Najprostsze to identyfikatory imienne PSP do umundurowania koszarowego, na których standardowo umieszcza się pełne imię i nazwisko strażaka wyszyte złotą nicią na czarnym tle. Tego rodzaju plakietka o wymiarach 8,5 x 5 cm naszywana jest po prawej stronie munduru, nad kieszenią. 

Drugim typem są identyfikatory imienne PSP polimerowe, które stworzono z myślą o mundurach wyjściowych i galowych. Są one wykonane w takiej samej kolorystyce co identyfikatory naszywane, jednak lakierowane tło, złoty odcień liter i ramki oraz powierzchnia pokryta przezroczystą żywicą polimerową, sprawiają, że prezentują się znacznie bardziej elegancko. Identyfikatory są o długości 8 cm i szerokości 1,6 cm. W znajdziesz u nas wersję zapinaną na magnes oraz piny

Oprócz oznaczeń imiennych posiadamy także identyfikatory PSP z nazwą miejscowości o wymiarach 8,5 x 2 cm oraz zapinki motylkowe mosiężne do pinów

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Identyfikatory, które zakupisz w sklepie Sortmund zostały przygotowane z dbałością o ich elegancki wygląd oraz trwałość. Wykorzystanie najlepszej jakości materiałów sprawia, że przez długie lata zachowają one swój kształt i schludność. 

W naszym asortymencie znajdziesz także innego rodzaju oznaczenia umieszczane na odzieży PSP jak emblematy czy pagony do koszuli dla różnych stopni strażackich.

pixelpixel