Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież Termoaktywna RM

( ilość produktów: 16 )

Służba Ratowników Medycznych wiąże się z ciągłą gotowością do podejmowania najbardziej wymagających akcji ratowniczych. To wymaga nie tylko bardzo dobrej sprawności fizycznej i odporności na wysiłek, ale również odpowiedniego ubioru. Strój roboczy ratowników z jednej strony powinien zapewniać pełną wygodę ruchów, a z drugiej powinien być trwały i dopasowany do panujących warunków atmosferycznych. W okresie zimowym jednym z najważniejszych elementów takiego ubioru jest odzież termoaktywna dla Ratownictwa Medycznego. Rozwiązania w tym zakresie dostarcza użytkownikom sklep sortmund.pl.

Ratownictwo Medyczne - odzież termoaktywna dla komfortu pracy

Kluczową cechą (nie tylko w kontekście Ratownictwa Medycznego) odzieży termoaktywnej jest zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego podczas aktywności fizycznej w chłodne dni. Używanie tego rodzaju odzieży zapewnia skuteczne odprowadzanie wilgoci od skóry przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej oddychalności tkaniny. To znacząco podnosi komfort użytkowania i właściwą ochronę przed chłodem oraz przegrzaniem. W ofercie sklepu sortmund.pl znaleźć można odzież termoaktywną dla Ratownictwa Medycznego:

  • wysokogatunkowe bluzy i spodnie z dzianiny o dwustronnej konstrukcji;
  • longsleevy i legginsy z użyciem jonów srebra, które dodatkowo ograniczają rozwój bakterii.

Warto podkreślić, że odzież taka stanowi pierwszą, przylegającą do ciała warstwę ubioru, co zapewnia pełną swobodę ruchów i możliwość użytkowania wraz ze specjalistycznymi elementami ubioru ratowników.

Nie tylko odzież termoaktywna dla Ratownictwa Medycznego - dodatkowe akcesoria

Co oczywiste, dla Ratowników Medycznych odzież termoaktywna stanowi nieodzowny element ubioru podczas chłodnych dni, których w naszym klimacie nie brakuje. Natomiast w sklepie sortmund.pl znaleźć można również inne elementy wyposażenia dla pracowników służb, jak saszetki rozgrzewające do palców stóp i dłoni, których użycie będzie dodatkowo wzmacniać komfort w najzimniejsze dni.

pixelpixel