Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszulka RM

( ilość produktów: 4 )

Jedną z najważniejszych cech każdego elementu ubioru służb Ratownictwa Medycznego jest odpowiednia widoczność. Niesienie pomocy zwłaszcza w zakresie wypadków drogowych czy innych katastrof lądowych, wymaga zastosowania ubioru rzucającego się z daleka w oczy, co ostrzega innych uczestników zdarzenia i zapewnia bezpieczeństwo akcji ratowniczej. Poza odpowiednią kolorystyką, strój ratownika powinien się cechować również dużą wygodą użytkowania, by zapewnić mu maksymalny zakres ruchów podczas wykonywanych czynności służbowych. Sortmund dostarcza użytkownikom odpowiednie koszulki Ratownictwa Medycznego, które spełniają odpowiednie wymogi.

T-shirty i koszulki polo Ratownictwa Medycznego

W ofercie sklepu Sortmund.pl przedstawiciele służb ratunkowych znajdą wysokiej jakości koszulki Ratownictwa Medycznego, również w wersji polo z kołnierzem i trzema guzikami do rozpinania dla jeszcze większej wygody użytkowania. Koszulki te dostępne są we fluorescencyjnym czerwonym kolorze, zgodnie z wymogami Ministra Zdrowia, na podstawie rozporządzenia dotyczącego umundurowania i oznaczenia służb Ratownictwa Medycznego. Oferowane przez Sortmund t-shirty i koszulki polo Ratownictwa Medycznego posiadają kontrastowe wykończenia w kolorze czarnym po bokach koszulek, na ramionach i kołnierzykach. Co więcej, koszulki dla ratowników medycznych posiadają także duży i wyraźny emblemat z logotypem Ratownictwa Medycznego, dla podniesienia identyfikacji służb w terenie.

Jakość wykonania koszulek Ratownictwa Medycznego

Koszulki z krótkim rękawem, niezależnie czy klasyczne t-shirty, czy też polo, stosowane w Ratownictwie Medycznym powinny się cechować także wysoką jakością materiałową. Użycie bawełny zapewnia odpowiednią oddychalność tkaniny, dzięki czemu koszulki można wygodnie użytkować niezależnie od pory roku, nawet w gorące dni. Dla podniesienia komfortu użytkowania koszulki posiadają ściągacze na rękawach. Sortmund dostarcza koszulki Ratownictwa Medycznego damskie jak i męskie (uniwersalny krój), dostępne w wygodnej gamie rozmiarowej.

W naszej ofercie znajdziesz również spodnie RM

pixelpixel