Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pasy dla Straży Miejskiej

( ilość produktów: 41 )

Zgodnie z regulacjami rządowymi, stanowiącymi uzupełnienie do przepisów zawartych w art. 21 Ustawy o strażach gminnych z dn. 29 sierpnia 1997 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej muszą zostać wyposażeni w znormalizowane stroje o konkretnych cechach lub w danym określonym wzorze. Dotyczy to zarówno mundurów wyjściowych, polowych, jak i strojów o przeznaczeniu taktycznym. Jednym z ważniejszych elementów ubioru strażników miejskich, niezależnie od rodzaju wykonywanych w danym momencie obowiązków, są pasy i paski do spodni o różnym przeznaczeniu.

Pasy Straży Miejskiej

W ofercie sklepu sortmund.pl znaleźć można szeroki wybór pasów dla strażników miejskich, dostosowany do przeznaczenia użytkowania. Są to przykładowo:

  • pas operacyjno-taktyczny (do skrytego noszenia broni) - w wersji dla lewo jak i praworęcznych, o szerokości 10 cm i obwodzie w pasie do 96 cm (dostępne również w wersji SLIM do 86 cm) - umożliwia noszenie broni, magazynku i innych elementów wyposażenia, jak latarka, nóż taktyczny, kajdanki, czy telefon.
  • pas taktyczny przeciążeniowy z klamrą zatrzaskową - do bezpiecznego przenoszenia dużych obciążeń (nawet do 30 kg);
  • pas parciany;
  • klasyczny skórzany pasek do garniturów lub mundurów (w tym również policyjnych i wojskowych);
  • szeroki skórzany pas z dwuotworową sprzączką.

Jakość i wykonanie pasów dla Straży Miejskiej

Pasy i paski stanowią nie tylko nieodzowną część ubioru funkcjonariuszy Straży Miejskiej, ale również pełnią funkcje wspierające przy wykonywaniu zadań taktycznych. W związku z tym powinny być wykonane z odpowiednio trwałych materiałów i tak w naszej ofercie dostępne są pasy wykonane z taśmy gumowej, poliestrowe i z wysokiej jakości skóry. Wszystkie pasy można zakupić w odpowiednich dla danej sylwetki rozmiarach.

pixelpixel