Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Umundurowanie wyjściowe Straży Miejskiej

( ilość produktów: 4 )

Funkcjonowanie służb mundurowych w Polsce jest regulowane prawnie. Ustawy i inne przepisy rangi rządowej określają nie tylko cel powołania służby czy zakres działania funkcjonariuszy, ale wskazują również normy w zakresie wymaganego ubioru służbowego, z uwzględnieniem formy wykonywanego zakresu obowiązków. W kontekście Straży Miejskiej, informacje o wzorach strojów zostały określone w art. 21 Ustawy o strażach gminnych (z 29 sierpnia 1997 r.) oraz w rozporządzeniach Rady Ministrów. Zostały w ten sposób określone zasady dotyczące zarówno mundurów polowych, jak i mundurów wyjściowych strażników miejskich.

Mundur wyjściowy Straży Miejskiej

Założenie przez strażnika miejskiego munduru wyjściowego wiąże się bezpośrednio z wykonywaniem obowiązków reprezentatywnych. Funkcjonariusze podczas pełnienia tego typu służby powinni być ubrani nie tylko elegancko, ale i schludnie, celem podniesienia rangi samej służby. Przykładowo, jednym z podstawowych elementów mundurów wyjściowych Straży Miejskiej są krawaty, podkreślające uroczysty charakter całego stroju. Sklep sortmund.pl oferuje funkcjonariuszom dwa rodzaje krawatów:

  • wiązane tradycyjnie;
  • zapinane na klips - jest to wygodna alternatywa dla krawatów wiązanych ręcznie. Co więcej, jest to opcja gwarantująca funkcjonariuszom bezpieczeństwo, ponieważ w razie wystąpienia nagłego zagrożenia można szybko i łatwo taki krawat zdjąć.

Mundury wyjściowe SM w sklepie Sortmund!

Dostępne w naszym sklepie krawaty są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i granatowym, co ułatwia ich dopasowanie do pozostałych elementów munduru wyjściowego. Straż Miejska uzyskuje w sortmund.pl dostęp do wysokogatunkowych i trwałych produktów. Wersja z klipsem ponadto posiada cztery wersje długości (45 / 50 / 55 / 60 cm), przez co łatwiej można dobrać krawat odpowiednio do postury i płci funkcjonariusza Straży Miejskiej.

Zadbaliśmy o to, by w asortymencie sklepu internetowego Sortmund znalazła się szeroka oferta produktów zaprojektowanych i wykonanych z myślą o osobach pracujących na co dzień w Straży Miejskiej. Funkcjonariusze tej istotnej jednostki mogą znaleźć u nas m.in. umundurowanie na każdą okazję, a także kluczowe dodatki i gadżety, które przydadzą się w trakcie ich służby. Nie da się ukryć, że jedną z najważniejszych kategorii produktowych jest umundurowanie wyjściowe Straży Miejskiej, które jest zakładane przez funkcjonariuszy podczas wszelkich oficjalnych okazji. Mundury galowe prezentują się niezwykle stylowo i podkreślają rangę danego wydarzenia.

Zadbaj o dodatki do wyjściowego munduru

Każdy mundur mundur wyjściowy SM musi zostać wzbogacony pewnymi dodatkami, które dodają mu jeszcze większej elegancji i powagi. Jednymi z nich niewątpliwie są krawaty. Zadbaliśmy o to, by w asortymencie sklepu Sortmund uwzględnić ich różne modele, m.in. zapinane na klips oraz tradycyjnie wiązane. Każda z wersji jest wykonana z eleganckiego i wytrzymałego poliestru, który umożliwia wielokrotne pranie krawatów bez negatywnego wpływu na ich strukturę.

Warto podkreślić, że wszystkie dodatki do umundurowania wyjściowego Straży Miejskiej, jakie posiadamy, zostały stworzone w kolorach, które doskonale pasują do granatowej barwy tej jednostki. Oczywiście produkty przeznaczone dla Straży Miejskiej to zaledwie część naszej oferty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami dla służb mundurowych. Klienci znajdą u nas również wyposażenie przygotowane z myślą o Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służbie Więziennej, Wojsku Polskiego, Ratownictwie Medycznym, Straży Granicznej czy też Służbie Ochrony Państwa.

 

pixelpixel