Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamizelki SG

( ilość produktów: 7 )

W tym miejscu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów wykorzystywanych na co dzień przez funkcjonariuszy SG, zapewniając tym samym profesjonalne i bezpieczne wyposażenie dla tych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo. Sortmund oferuje bogaty asortyment akcesoriów, które są niezbędne w codziennej pracy Straży Granicznej - kamizelki, apteczki, ładownice i inne elementy wyposażenia SG.

Kamizelki SG dostępne w Sortmund

Nasza oferta zawiera między innymi taktyczne kamizelki Straży Granicznej typu plate carrier, które cieszą się uznaniem wśród funkcjonariuszy tej formacji. Kamizelki te są wysoce funkcjonalne, zapewniając nie tylko skuteczną ochronę, ale również maksymalny komfort noszenia. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz starannej konstrukcji kamizelki tego rodzaju spełniają najwyższe wymagania, jakie służba stawia przed funkcjonariuszami.

W naszym asortymencie znajdziesz również odblaskowe kamizelki SG, które są niezbędne w warunkach ograniczonej widoczności. Każda z kamizelek posiada odpowiednie oznaczenie sygnalizujące przynależność do Straży Granicznej - zarazem w języku polskim, jak i angielskim (Polish Border Guard). W Sortmund znajdziesz również właściwe danej służbie komplety napisów odblaskowych, które z łatwością umieścisz na swojej kamizelce taktycznej.

Dodatkowe wyposażenie kamizelek Straży Granicznej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również akcesoria dopasowane do prezentowanych kamizelek SG. Nasze ładownice pozwalają na sprawniejsze przenoszenie i dostęp do dodatkowego wyposażenia, z kolei apteczki gwarantują szybką i skuteczną pomoc w przypadku nagłych sytuacji medycznych. Dbamy o to, aby nasze akcesoria były zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa i spełniały wymagania profesjonalistów.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem kamizelek Straży Granicznej i wyboru produktu, który spełni Twoje oczekiwania oraz pomoże Ci w realizacji swoich obowiązków. Bezpieczeństwo zaczyna się od solidnego wyposażenia - zaufaj nam i wybierz profesjonalizm!

pixelpixel