Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież Termoaktywna OSP

( ilość produktów: 16 )

Prowadzenie przez jednostki OSP akcji gaśniczych, ratunkowych czy też związanych z zabezpieczaniem życia i mienia np. w trakcie powodzi, zawsze wiąże się z największymi wyzwaniami. Strażacy-ochotnicy muszą się wykazać przy tym siłą fizyczną, pełnym zaangażowaniem i ciągłą gotowością do niesienia pomocy. Warto także podkreślić, że kluczowe dla skuteczności prowadzenia takich akcji jest też zapewnienie bezpieczeństwa i maksymalnego komfortu pracy samych strażaków. W tym kontekście jednym z ważniejszych elementów ubioru strażaków-ochotników jest odzież termoaktywna OSP.

Odzież termoaktywna Ochotniczej Straży Pożarnej

Szeroką ofertę asortymentu z zakresu odzieży termoaktywnej OSP oferuje nasz sklep internetowy Sortmund.pl, gdzie przedstawiciele służb mogą się wyposażyć w najważniejszy sprzęt oraz wszystkie elementy wymaganego ubioru. Z zakresu odzieży termoaktywnej Ochotnicza Straż Pożarna może liczyć w naszym sklepie na:

  • klasyczne bezszwowe bluzy termoaktywne;
  • bezszwowe spodnie termoaktywne;
  • bluzy termoaktywne z domieszką wełny merino z dodatkowym wykorzystaniem właściwości cieplnych naturalnej wełny.

Co ważne w ofercie sklepu Sortmund.pl znaleźć też można dodatkowe akcesoria, jak rozgrzewające saszetki do palców dłoni i stóp, które stanowią świetne uzupełnienie do odzieży termoaktywnej OSP.

Właściwości odzieży termoaktywnej OSP

Do najważniejszych cech odzieży termoaktywnej Ochotnicza Straż Pożarna zaliczyć należy przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego w nawet najchłodniejsze drzwi. Dodatkowa warstwa bezszwowej, ściśle przylegającej do ciała bielizny termoaktywnej OSP zapewnia również bardzo wysoką oddychalność i paroprzepuszczalność. Pozwala to skutecznie odprowadzać wodę od skóry, co w czasie wzmożonego wysiłku fizycznej w zimne dni jest kluczowe dla komfortu pracy. Ponadto w zakresie odzieży termoaktywnej Ochotnicza Straż Pożarna może liczyć na ubiór o wysokiej jakości wykonania z wysokimi właściwościami bakteriostatycznymi i antyalergicznymi.

pixelpixel