Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pasy OSP

( ilość produktów: 31 )

Trudno określić poziom ważności poszczególnych elementów strażackiego ubioru, poprawnie dobranego i dostosowanego do rodzaju pełnionej służby. Wynika to z faktu, że wszystkie te elementy wspólnie i całościowo mają zapewniać strażakom nie tylko swobodę i komfort noszenia, ale także ułatwiać im wykonywanie zadań i maksymalnie zabezpieczać przed niebezpieczeństwem. Jednym z takich ważniejszych elementów dla ubioru strażaka są pasy Ochotniczej Straży Pożarnej, które poza funkcją utrzymywania spodni, pozwalają wykorzystać je jako formę transportu dodatkowych urządzeń.

Pasy dla Ochotniczej Straży Pożarnej

Oferta sklepu Sortumnd.pl zawiera różnorodny asortyment pasów Ochotniczej Straży Pożarnej, dostosowany do rzeczywistych potrzeb strażaków. W naszym sklepie można się zaopatrzyć w takie pasy OSP, jak:

  • klasyczny czarny skórzany pas dla Ochotniczej Straży Pożarnej;
  • główne pasy skórzane z klamrami na dwa bolce, co podnosi ich wytrzymałość, stabilność noszenia, a także walory estetyczne podczas noszenia;
  • pasy taktyczne oraz przeciążeniowe wraz z pasami podtrzymującymi;
  • pasy parciane zamykane na różnorodne klamry zatrzaskowe.

Wszystkie Pasy Ochotniczej Straży Pożarnej są dostępne albo w formie regulacji do dowolnego obwodu, lub też w konkretnym zakresie obwodów.

Pasy OSP i dodatkowe akcesoria

Biorąc pod uwagę specyfikę pracy służb strażackich, którą charakteryzuje nie tylko wysoka mobilność, ale i konieczność wykorzystania podczas akcji gaśniczych i ratunkowych wielu dodatkowych sprzętów, warto zwrócić uwagę, że wymagać to może wykorzystania akcesoriów do elementów ubioru. W zakresie pasów dla Ochotniczej Straży Pożarnej takim akcesorium są z pewnością różnorodne bojówki, które można założyć do pasów OSP. W sklepie Sortmund.pl dostępne są bojówki do pasów Ochotniczej Straży Pożarnej: skórzane, parciane, a także w formie uchwytów na hełm.

pixelpixel