Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszule policyjne

( ilość produktów: 19 )

Każdy funkcjonariusz policji musi posiadać w swoim wyposażeniu taki asortyment, jak koszule policyjne na każdą okazję. Pełne umundurowanie jest obowiązkiem, a oczekiwania względem poszczególnych stopni i grup policjantów, są niezwykle zróżnicowane, więc koniecznością jest asortyment dostosowany do użytkownika – niezależnie, czy jest to oficjalne wydarzenie, pieszy patrol, czy odprawa.

Dzięki materiałom wysokiej klasy, koszule policyjne gwarantują komfortowe i wieloletnie użytkowanie – w końcu muszą być nie tylko wygodne, ale również niezwykle wytrzymałe.

Sklep z koszulami dla policji – Sortmund.pl na posterunku

W tej kategorii znajdą Państwo oficjalne koszule dla policji z krótkim i długim rękawem, posiadające (lub nie) napis POLICJA zgodny z nowymi rozporządzeniami. Oprócz klasycznych modeli granatowych dysponujemy również produktami niebieskimi i białymi dla Panów i Pań. Koszule zostały wykonane w 55% z bawełny i 45% z poliestru, dzięki czemu są bardzo elastyczne, wytrzymałe i wygodne. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, oficjalne koszule policyjne z haftem wysyłamy jedynie na adres Komendy lub Komisariatu policji. Działamy tak z powodu dbałości o to, żeby asortyment skierowany dla funkcjonariuszy nie trafił do niepowołanych osób.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie koszul i asortymentu znajdującego się w sklepie Sortmund.pl, to zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości oraz pomożemy wybrać wyposażenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów!

Koszule policyjne w naszej ofercie

Na najbardziej formalne okazje najlepiej wybrać koszula biała - długi rękaw. Z kolei strojem, który dedykowany jest do noszenia na co dzień, jest koszula granatowa Policji z krótkim rękawem. Sprawdź także pozostałe modele, dostępne w naszej ofercie!

pixelpixel