Koszula 'premium' granatowa Policji - długi rękaw, męska, SLIM
- Koszula granatowa Policji z długim rękawem - męska
- Krój SLIM
Koszula z Długim Rękawem Policja - Męska
Koszula z długim rękawem stworzona z myślą o policjantach. Oto jej kluczowe cechy:
- Cechy Materiału: Bawełna 55%, Poliester 45%. Zapewnia wygodę noszenia oraz trwałość koszuli.
- Koszula posiada dwie kieszenie z klapami, z możliwością zapinania na guzik. Lewa kieszeń wyposażona w przegródkę na długopis.
- Wykończenie rękawa: wypustka. Naramienniki umożliwiające założenie pochewek ze stopniami, wszyte w rękaw.
- Elementy Odblaskowe: Napis "POLICJA" nad lewą kieszenią oraz cienka taśma odblaskowa z tyłu na wysokości barków.
- Kołnierzyk przypinany na guziki, a na lewym kołnierzyku wyhaftowany napis "POLICJA".
- Wymiary Naramienników: Długość od miejsca wszycia - 14cm, Szerokość w miejscu wszycia - 4,5cm, Szerokość w miejscu zapięcia - 4cm.
Profesjonalna koszula zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i reprezentacji służb policyjnych. Idealna dla każdego policjanta, który ceni sobie komfort i styl w trakcie pełnienia służby.
NOTA PRAWNA
art. 227 Kodeksu Karnego stanowi, iż:
Kto, podając się za funkcjonariusza publicznego albo wyzyskując błędne przeświadczenie o tym innej osoby, wykonuje czynność związaną z jego funkcją, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
art. 61 Kodeksu wykroczeń stanowi, iż:
§ 1. Kto przywłaszcza sobie stanowisko, tytuł lub stopień albo publicznie używa lub nosi odznaczenie, odznakę, strój lub mundur, do których nie ma prawa, podlega karze grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
§ 2. Kto ustanawia, wytwarza, rozpowszechnia publicznie, używa lub nosi: godło, chorągiew albo inną odznakę lub mundur, co do których został wydany zakaz, albo odznakę lub mundur organizacji prawnie nieistniejącej, albo odznakę lub mundur, na których ustanowienie lub noszenie nie uzyskano wymaganego zezwolenia, podlega karze aresztu albo grzywny.
§ 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 można orzec, a w razie popełnienia wykroczenia określonego w § 2 orzeka się przepadek wymienionych w tych przepisach przedmiotów, jak również innych przedmiotów służących do popełnienia wykroczenia, takich jak pieczęcie, stemple, papier firmowy lub bilety wizytowe, choćby nie stanowiły własności sprawcy.