Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kominy, maski RM

( ilość produktów: 9 )

Praca Ratowników Medycznych wymaga od nich ciągłej gotowości do podejmowania akcji w terenie. Niesienie pomocy w warunkach ciągłego ruchu wymaga od Ratowników odpowiedniego przygotowania fizycznego oraz zabezpieczenia najwyższej jakości ubiorem. Jednym z ważniejszych elementów odzieży dla przedstawicieli służb ratowniczych są kominy i maski dla ratowników medycznych. Te pierwsze będą skutecznie chronić przed wyziębieniem w okresach jesienno-zimowych, natomiast same maski to ten element ochrony, który ma ograniczać ryzyko zakażenia się wirusami. Jakościowe maski oraz kominy dla Ratowników znajdziesz w sklepie sortmund.pl.

Kominy dla Ratowników na szyję i twarz

Zakładając kominy Ratownicy Medyczni chronią szyję, twarz i głowę przed chłodem panującym podczas zimnych dni. Warto jednak podkreślić, że z racji pracy w ciągłym ruchu, Ratownicy potrzebują kominów stworzonych z materiałów o wysokiej jakości, zapewniających również wysoką oddychalność i ochronę przed przegrzaniem w trakcie nawet największego wysiłku. Sklep sortmund.pl oferuje m.in.:

  • kominy wełniane z wełny typu merynos z domieszką poliamidu i elastanu;
  • wielofunkcyjne kominy o właściwościach termoaktywnych;
  • kominy z emblematem flagi Polski, stworzone z materiału zapewniającego wysoką oddychalność.

Kominy dla Ratowników powinny być przyjemne w dotyku i bezszwowe, co poza funkcjami termoregulacyjnymi będzie też wpływać na wysoki komfort noszenia.

Maski dla Ratowników Medycznych

Po dobie pandemii wszyscy już się przyzwyczaili do konieczności noszenia maseczek, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia dla naszego zdrowia. Ma to też ogromne znaczenie dla Ratowników Medycznych, którzy bardzo często niosą pomoc osobom chorym. Żeby się odpowiednio zabezpieczyć przed wirusami, sklep sortmund.pl oferuje także maski dla Ratowników Medycznych w postaci bawełnianych, profilowanych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku w kolorze czarnym lub granatowym. Sprawdź też odzież termoaktywną dla ratowników medycznych.

pixelpixel