Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pagony do koszuli Państwowa Straż Pożarna

( ilość produktów: 16 )

Służba Straży Pożarnej pełni kluczową rolę dla ochrony zdrowia, życia i mienia podczas wystąpienia zagrożenia, głównie o charakterze ogniowym. Funkcjonariusze, a zwłaszcza strażacy biorący udział w akcjach gaśniczych i ratunkowych, muszą się cechować szeregiem odpowiednich cech psychofizycznych, które pozwolą skutecznie nieść pomoc w sytuacji zagrożenia. Poza działaniami terenowymi, strażacy są zobowiązani do noszenia odpowiedniego, zgodnego z wytycznymi ubioru, którego ważnym elementem umożliwiających identyfikację stopnia służbowego są pagony do koszuli Straży Pożarnej. Szeroki wybór, spełniających wytyczne i normy resortowe, pagonów dla Straży Pożarnej znajdziesz w naszym sklepie Sortmund.pl.

Normy i wzór pagonów Straży Pożarnej

Zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, wszystkie mundurowe służby publiczne muszą być łatwo rozpoznawalne i identyfikowalne w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości. Ten cel osiągany jest między innymi dzięki unifikacji poszczególnych elementów ubioru z wyraźnym rozróżnieniem kolorystycznym. W przypadku funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej wytyczne względem umundurowania reguluje Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dn. 29.09.2021 w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej. I tak, wzory pagonów do koszuli Straży Pożarnej zostały jasno określone w dokumentacji techniczno-technologicznej w zakresie oznak stopni służbowych na naramiennikach (inna nazwa pagonów Straży Pożarnej).

Pagony dla Straży Pożarnej dostępne w sklepie Sortmund.pl

Zgodnie z dokumentem wydanym przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, uregulowano szczegółów takie aspekty dotyczące pagonów do koszul Straży Pożarnej, jak charakterystyka wyrobu, wymagania techniczne, wymagania jakościowe, a także takie aspekty, jak pakowanie, przechowywanie, transport i zakres odpowiedzialności producenta. Co ważne, sklep Sortmund.pl dostarcza pagony Straży Pożarnej zgodnie z wszystkimi wytycznymi, gwarantującymi pierwszą jakość wykonania, wliczając kolorystykę, materiały oraz wymiary.

Odkryj szeroką ofertę profesjonalnych pagonów PSP

W ofercie sklepu internetowego Sortmund uwzględniliśmy różnorodne modele odzieży, która przeznaczona jest dla Państwowej Straży Pożarnej. Oczywiście w naszym asortymencie nie mogło również zabraknąć szeregu popularnych dodatków, które są częścią strojów noszonych przez funkcjonariuszy PSP. Można wśród nich znaleźć między innymi emblematy PSP, dystynkcje, baretki, otoki oraz pochewki do kurtek i swetrów. Jednym z kluczowych produktów obecnych w naszym sklepie są również pagony strażackie, przywdziewane do koszuli. Są one niezwykle ważnym elementem, gdyż informują o stopniu jaki zajmuje dana osoba. Pozwalają więc na szybkie i prawidłowe rozpoznanie rangi danego funkcjonariusza. Warto podkreślić, iż dostępne w naszym asortymencie pagony PSP powinny być noszone razem z koszulą.

Wybierz stopnie PSP - pagony

Chcemy oferować naszym klientom jedynie najlepsze produkty, dlatego też zadbaliśmy o to, by nasze pagony PSP cechowały się niezwykle wysoką jakością i służyły przez długie lata. Właśnie dlatego jako główny materiał wybraliśmy czarną gabardynę, która cechuje się wytrzymałością i estetyką. Warto zaznaczyć, iż oznaczenia na pagonach Straży Pożarnej zostały wykonane nowoczesną metodą haftu komputerowego, który gwarantuje trwałość i precyzję nadruku, a w procesie wykorzystaliśmy stylową złotą nić. Oczywiście dopilnowaliśmy, by wśród oferowanych pagonów do koszuli PSP znalazły się modele, które reprezentują różne rangi. Dlatego też Klienci mogą wybierać m.in. spośród takich stopni jak starszy strażak, sekcyjny, młodszy i starszy ogniomistrz, aspirant, aspirant sztabowy, kapitan czy też młodszy i starszy brygadier. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą produktów, jakie przygotowaliśmy dla sił Państwowej Straży Pożarnej.

pixelpixel