Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Softshelle, Polary i Półgolfy SM

( ilość produktów: 8 )

Kurtki i bluzy dla Strażników Miejskich

Oferta sklepu internetowego Sortmund jest wypełniona produktami przygotowanymi z myślą o pracownikach różnych polskich służb mundurowych, a wśród jednostek, które obsługujemy znalazła się m.in. Straż Miejska. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jej funkcjonariusze muszą pełnić swe obowiązki niezależnie od pogody, dlatego też w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć elementów odzieży na nieco zimniejsze dni. Wśród najpopularniejszych produktów można wymienić m.in. ciepłe bluzy i kurtki. SM

Klienci Sortmund często sięgają po bluzy polarowe, które są zapinane na zamek i posiadają na piersi wygodne kieszenie na niezbędne dokumenty. Kolejnym popularnym produktem są półgolfy, które można nosić pod bluzą lub kurtką, by zapewnić sobie dodatkową warstwę ciepła. Warto podkreślić, że wszystkie kurtki, półgolfy, polary i bluzy Straży Miejskiej są wykonane w ciemnogranatowym kolorze, charakterystycznym dla tej jednostki. Posiadają również żółte napisy ?Straż Miejska?, które ułatwiają rozpoznawanie funkcjonariuszy postronnym osobom.

Idealne na chłodniejsze dni

Równie popularnym produktem w naszym sklepie są kurtki. Straż Miejska nosi je podczas zimniejszej pogody lub podczas deszczu, gdyż produkty te są wodoodporne i chronią przed wiatrem. Wykonujemy je z mieszanki poliestru i elastanu, dzięki czemu doskonale dopasowują się do ciała użytkownika, zachowując przy tym swój kształt.

Kurtki Straży Miejskiej posiadają trzy kieszenie zapinane na zamek, w których funkcjonariusze mogą przechowywać ważne podczas służby przedmioty. Przypominamy, że w naszej ofercie uwzględniliśmy również produkty dla innych służb mundurowych działających w naszym kraju, w tym m.in. Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Ratownictwa Medycznego, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnią asortymentu Sortmund!

 

pixelpixel