Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież WOT

( ilość produktów: 7 )

W Sortmund każdy żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej znajdzie pełen asortyment umundurowania niezbędny do skutecznego i komfortowego pełnienia służby. Nasza oferta umundurowania WOT obejmuje wszystkie kluczowe elementy wyposażenia, które są nieodzowne podczas codziennych działań zarówno w warunkach polowych, jak i podczas oficjalnych wystąpień. Od wytrzymałych mundurów polowych, przez rogatywki po niezbędne akcesoria - nasze produkty zapewniają najwyższy poziom ochrony, wygody i profesjonalnego wyglądu.

Umundurowanie WOT - mundury polowe i nakrycia głowy

W ofercie znajdziesz między innymi polowy mundur WOT wzór 2010 - podstawowy element wyposażenia żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Składa się z bluzy mundurowej oraz spodni, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość i komfort użytkowania. Bluza mundurowa jest wyposażona w liczne kieszenie, zaś spodnie posiadają wzmocnione kolana; mundur charakteryzuje się właściwościami maskującymi, co jest kluczowe podczas działań w terenie.

Umundurowanie WOT nie byłoby kompletne bez odpowiedniego rodzaju nakryć głowy. Rogatywka jest najbardziej tradycyjnym z nich - wykonana jest z wytrzymałego materiału i zapewnia odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Do tej kategorii zaliczymy także beret WOT wykonany z wysokiej jakości wełny i wyposażony w odpowiednie naszywki oraz oznaczenia. Do działań w trudnych warunkach terenowych proponujemy natomiast kapelusze boonie hat oraz R/S.

Pełny asortyment akcesoriów do munduru WOT w Sortmund

Mundury polowe i nakrycia głowy to oczywiście nie wszystko. Mundur WOT uzupełnisz odpowiednimi akcesoriami - na przykład pasem taktycznym Molle Alpha, który umożliwia łatwe mocowanie dodatkowych ładownic oraz kieszeni. Asortymend Sortmund zawiera także funkcjonalne ochraniacze - zapewniają skuteczną ochronę przed urazami mechanicznymi oraz otarciami i nie ograniczają swobody ruchów użytkownika.

Wszystkie produkty, które widzisz w tej kategorii są idealnie dopasowane do potrzeb żołnierzy - umundurowanie WOT pozwala im skutecznie wykonywać swoje obowiązki w każdych warunkach terenowych. Sortmund gwarantuje najwyższą jakość oraz niezawodność oferowanej odzieży oraz wyposażenia wojskowego - będzie ono doskonałym wyborem dla każdego profesjonalisty na służbie.

pixelpixel