Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawiczki PSP

( ilość produktów: 15 )

Kompletny ubiór dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej powinien być w pełni dostosowany do pełnionych przez nich w danej sytuacji ról. Jednak niezależnie od tego, czy jest to akcja ratunkowa, czy też wypełnianie obowiązków reprezentacyjnych, każdy element ubioru powinien zapewniać nie tylko swobodę i wygodę ruchów, ale i zwiększać poziom bezpieczeństwa samych strażaków. Jednym z mniejszych elementów ubioru dla strażaków, ale niezwykle istotnym dla ich własnej ochrony są rękawiczki dla PSP. Bardzo szeroką ofertę rękawiczek Państwowej Straży Pożarnej od topowych producentów znajdziesz w naszym sklepie Sortmund.pl.

Rękawiczki PSP do zadań specjalnych

Pierwsze skojarzenia związane z pracą strażaków sprowadzają się do ciężkiej pracy związanej z akcjami gaśniczymi, ratunkowymi i zabezpieczającymi mienie i życie ludności cywilnej w razie wystąpienia takiego zagrożenia. To wymaga od nich bardzo dużej sprawności fizycznej oraz pełnej swobody ruchów z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu ochrony dla nich samych. Dlatego też w asortymencie sklepu Sortmund.pl znajdziesz wysokospecjalistyczne rękawiczki Państwowej Straży Pożarnej przeznaczone do prowadzenia najbardziej wymagających zadań terenowych.  Wśród nich warto wymienić:

  • skórzane rękawiczki z podszewką z ultrawytrzymałego Kevlaru;
  • różnego typu rękawice taktyczne;
  • rękawiczki dla PSP antyprzekłuciowe oraz antyprzecięciowe.

Wydarzenia rangi oficjalnej - rękawiczki dla PSP

Wśród dostępnych w naszej ofercie rękawiczek Państwowej Straży Pożarnej znajdują się także rękawiczki przeznaczone do użytkowania w trakcie pełnienia różnego typu funkcji reprezentatywnych. I tak dostępne są:

  • skórzane rękawiczki letnie białe i czarne - wykonane z cienkiej, ale bardzo wytrzymałej i trwałej skóry cielęcej, zapewniające komfort noszenia nawet w cieplejsze dni;
  • skórzane rękawiczki zimowe czarne - z dodatkową podszewką podnoszącą komfort termiczny w chłodne dni.

Sprawdź również odzież PSP dostępną w naszym sklepie.

pixelpixel