Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Identyfikatory - Straż Miejska

( ilość produktów: 4 )

Zakup personalizowane identyfikatory dla Straży Miejskiej

W sklepie Sortmund Klienci mogą znaleźć nie tylko specjalistyczną odzież przygotowaną z myślą o funkcjonariuszach Straży Miejskiej, ale także szereg dodatków niezbędnych podczas wykonywania obowiązków służbowych. Wśród produktów w naszym asortymencie można więc wymienić m.in. kabury, emblematy, kominiarki, pagony czy też rękawiczki. Kolejnym z dodatków, o których warto wspomnieć są profesjonalne identyfikatory. Straż Miejska nosi je m.in. dlatego, by ułatwić rozpoznanie poszczególnych osób w jednostce. Oczywiście zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie znalazły się różne modele tych produktów. Klienci mogą więc wybierać spośród polimerowych oraz plastikowych wersji, w zależności od swoich potrzeb.

Zamów identyfikator dla Straży Miejskiej

Jednym z najczęściej zamawianych produktów jest metalowy identyfikator imienny, który został pokryty cienką warstwą transparentnej żywicy polimerowej. Nazwisko właściciela jest nanoszone złotą czcionką ARIAL na lakier w kolorze czarnym, a dodatek można przypiąć do munduru za pomocą pinów lub magnesu. Dzięki takiemu połączeniu identyfikator prezentuje się niezwykle stylowo i profesjonalnie. Ze względu na dużą personalizację produktu, jest on wykonywany na specjalne zamówienie każdego z Klientów. Oczywiście w sklepie Sortmund można zakupić również plastikowe holdery, w które należy wsunąć kartę z danymi pracownika oraz jego stanowiskiem. Są to wyjątkowo uniwersalne produkty, które można wykorzystywać ponownie przez wiele osób. Warto podkreślić, że identyfikatory dla Straży Miejskiej to dopiero początek bogatego asortymentu, jaki przygotowaliśmy dla osób pracujących w tej jednostce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą oferty Sortmund, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy z chęcią na nie odpowiedzą.

 

Jeżeli pragniesz dodatkowego zabezpieczenia, to z pewnością zainteresują Cię kabury straż miejska, które również są dostępne w naszym asortymencie!

pixelpixel