Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież Termoaktywna PSP

( ilość produktów: 16 )

Służba w Straży Pożarnej wymaga od funkcjonariuszy najwyższego poświęcenia i gotowości do niesienia pomocy praktycznie w każdych warunkach. Służba ta nie polega wyłącznie na gaszeniu pożarów, ale i zabezpieczaniu terenów przed powodzią, czy niesienie pomocy ofiarom wypadków. Służba taka wymaga tym samym odpowiedniej sprawności fizycznej, odporności na stres, a także właściwego ubioru, ułatwiającego pełnienie czynności i odpowiednio zabezpieczającego samych funkcjonariuszy. W okresie zimowym jednym z kluczowych elementów takiego ubioru jest odzież termoaktywna dla Straży Pożarnej, którą posiada w swojej ofercie sklep Sortmund.pl.

Odzież termoaktywna dla Państwowej Straży Pożarnej

Podstawowym celem stosowania odzieży termoaktywnej PSP jest zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego Strażakom w czasie pełnienia przez nich służby w niesprzyjających jesienno-zimowych warunkach atmosferycznych. Z jednej strony odzież termoaktywna dla Straży Pożarnej musi odpowiednio zabezpieczać przed chłodem, ale i zapewniać właściwą oddychalność, żeby nie doprowadzić do przegrzania organizmu podczas czynności wymagających dużej aktywności fizycznej. Nasz sklep internetowy Sortmund.pl dostarcza następującą odzież termoaktywną PSP:

  • bluzy termoaktywne, dostępne również w opcji z domieszką wełny merino o wysokich właściwościach termoizolacyjnych;
  • spodnie termoaktywne;
  • a także małe saszetki ogrzewające do dłoni oraz palców stóp, które się świetnie sprawdzą w sytuacjach, gdy pilnie trzeba ogrzać zmarznięte kończyny.

Właściwości odzieży termoaktywnej dla Straży Pożarnej

Poza wspomnianymi cechami oferowanych przez sklep Sortmund.pl elementów odzieży termoaktywnej PSP, do pozostałych istotnych właściwości zaliczyć należy m.in.:

  • wysoką jakość wykonania z odpowiednią gramaturą materiału;
  • bardzo dobre właściwości w zakresie paroprzepuszczalności;
  • skuteczne odprowadzanie wilgoci;
  • właściwości antyalergiczne i chroniące przed namnażaniem bakterii.

Odzież termoaktywna dla Państwowej Straży Pożarnej dostępna jest w wielu ułatwiających dopasowanie do sylwetki rozmiarach. Sprawdź też Pasy dla Państwowej Straży Pożarnej dostępne w sklepie.

pixelpixel