Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krawat OSP

( ilość produktów: 3 )

Służba strażaków-ochotników stanowi ogromne wsparcie dla lokalnych społeczności w zakresie ochrony ich życia i mienia w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia, ogniem, powodzią czy innymi katastrofami. Nie można oczywiście zapominać o ogromnej roli OSP w niesieniu pomocy ofiarom wypadków. Jednak praca strażaków-ochotników wymaga czasem pełnienia funkcji reprezentacyjnych, a to z kolei oznacza konieczność założenia stroju o charakterze oficjalnym. Jednym z ważniejszych elementów takiego ubioru są krawaty Ochotniczej Straży Pożarnej, dostępne w sklepie Sortmund.pl.

Krawaty dla OSP

Nasz internetowy sklep Sortumnd.pl oferuje szereg produktów, dzięki którym strażacy-ochotnicy mogą zostać wyposażeni w kompletny strój, niezależnie od rodzaju pełnionych obowiązków. Krawaty Ochotniczej Straży Pożarnej stanowią z pewnością ten element ubioru, który jest wykorzystywany podczas oficjalnych uroczystości, głównie o lokalnym charakterze, zrzeszającym małe społeczności. Wśród krawatów OSP można w naszej ofercie znaleźć przede wszystkim:

  • czarny wyjściowy krawat z naszytym eleganckim emblematem Ochotniczej Straży Pożarnej;
  • elegancki klasyczny czarny krawat (gładki bez dodatkowych wzorów czy naszywek);
  • czarny krawat zapinany na klips, który przez swoją konstrukcję jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa - w wypadku zagrożenia nie stanowi on elementu krępującego dla strażaka-ochotnika.

Jakość wykonania krawatów Ochotniczej Straży Pożarnej

Do najważniejszych cech krawatów dla OSP dostępnych w ofercie sklepu Sortmund.pl zaliczyć należy z pewnością wysoką jakość wykonania. Solidny poliestrowy splot zapewnia trwałość użytkowania, a także wysoką odporność na odbarwienia np. wskutek działania promieni słonecznych. Dzięki temu krawat OSP może być użytkowany z powodzeniem przez wiele lat, co w ogólnym rozrachunku jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że praca strażaków-ochotników jest związana najczęściej ze służbą w terenie.

pixelpixel