Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spodnie polowe Straż Graniczna

( ilość produktów: 10 )

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, umundurowanie straży granicznej musi składać się ze ściśle określonych elementów. Co więcej, elementy te muszą również spełniać konkretne standardy i wymagania. Jeśli szukasz spodni polowych SG, sprawdź profesjonalną ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Sortmund.

Jak wybrać spodnie polowe SG?

Wybierając spodnie polowe, straż graniczna musi pamiętać, że powinny one spełniać konkretne wymagania postawione przez ministerstwo. Zgodnie z oficjalnymi wytycznymi, każdy funkcjonariusz SG powinien mieć aż cztery rodzaje umundurowania: służbowe, wyjściowe, galowe i polowe. Wszystko po to, aby zapewnić, że wymienione typu ubioru spełnią swoją rolę w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

Jako że spodnie polowe SG wchodzą zarówno w skład zimowego, jak i letniego zestawu umundurowania straży granicznej, dokonując wyboru, warto upewnić się, że umieściliśmy w koszyku odpowiedni wariant. Przeanalizuj dokładnie opisy produktów dostępne na stronie sortmund.pl i wybierz te, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Spodnie polowe dla straży granicznej oferowane przez Sortmund

Sortmund to sklep internetowy stworzony przez prawdziwych profesjonalistów, którzy dbają o najwyższy poziom obsługi, tak, aby zapewnić komfort i satysfakcję klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór spodni polowych SG i całego umundurowania dla funkcjonariuszy policji, straży granicznej, czy służby więziennej. Jeśli szukasz firmy, która umożliwia darmowy zwrot lub wymianę towaru, trafiłeś pod właściwy adres.

Wybierz spodnie polowe dla straży granicznej dostępne w naszym sklepie i przekonaj się, że skompletowanie najwyższej jakości munduru nie musi być trudne, ani czasochłonne. W ofercie Sortmund znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą Ci zadbać o Twój profesjonalny wygląd podczas służby.

Potrzebujesz nowych koszulek polo dla straży granicznej? Sprawdź naszą ofertę!

pixelpixel