Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dystynkcje specjalne Służba Więzienna

( ilość produktów: 20 )

Asortyment sklepu internetowego Sortmund nie byłby kompletny bez szeregu produktów, które zostały przez nas przygotowane dla funkcjonariuszy Służby Więziennej. W naszej ofercie Klienci mogą więc znaleźć profesjonalne umundurowanie polowe i wyjściowe, eleganckie koszule, specjalistyczne buty, metaloplastykę, a także mnóstwo niezbędnych dodatków.

Profesjonalne dystynkcje specjalne - Służba Więzienna

Akcesoria obejmują m.in. otoki do czapek, baretki, etui, identyfikatory, pasy, rękawiczki oraz pagony. Jednym z kluczowych produktów w naszej ofercie są również dystynkcje Służby Więziennej, które pozwalają na szybkie i dokładne określenie stopnia zajmowanego przez danego funkcjonariusza. Co istotne, dystynkcje specjalne SW, które są dostępne w naszej ofercie, zostały podszyte rzepem. Ten przydatny element sprawia, iż każde takie odznaczenie można z łatwością przyczepić do munduru.

Haftowane dystynkcje SW

Zadbaliśmy o to, by w sklepie Sortmund dostępne były dystynkcje specjalne Służby Więziennej, które są przeznaczone dla funkcjonariuszy o różnych rangach. Dlatego też przygotowaliśmy wersje m.in. dla osób, które zajmują stopień szeregowego, kaprala, plutonowego, sierżanta, sierżanta sztabowego, młodszego i starszego chorążego, podporucznika, porucznika, kapitana, podpułkownika, pułkownika oraz majora. Warto pamiętać, iż wszystkie wersje dystynkcji SW zostały wykonane na materiale w kolorze stalowoszarym i to przy użyciu srebrnej nici.

Barwy te są jednymi z głównych, jakie można spotkać w jednostkach Służby Więziennej, dzięki czemu dystynkcje doskonale pasują do reszty umundurowania, zarówno wyjściowego, jak i polowego. Co ważne, hafty prezentowane na każdym produkcie zostały wykonane metodą haftu, która zapewnia niezwykle trwały i estetyczny efekt.

Sprawdź również pagony Straży Granicznej i baretki dla Straży Granicznej, które przygotowaliśmy dla tego sektora służb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą produktów, które przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym, również dla funkcjonariuszy Służby Więziennej.

pixelpixel