Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui policyjne

( ilość produktów: 22 )

Usztywniane etui na legitymację Policji

Funkcjonariusze Policji muszą być przyzwyczajeni do noszenia swojej legitymacji w miejscu, które jest łatwo dostępne. Dzięki temu mogą szybko sięgnąć po dokumenty oraz odznakę i potwierdzić swoje dane w trakcie służby. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie uwzględniono etui na legitymację Policji z ozdobnym logo, które zostało wykonane metodą tłoczenia. Oznacza to, iż przedstawiony wzór pozostanie bardzo dobrze widoczny po latach użytkowania produktu. Co ważne, etui zostało również wyposażone w specjalistyczną folię, która jest odporna na ekstremalne warunki atmosferyczne i nie pęknie nawet podczas mrozu. Rozwiązanie to doskonale chroni dokumenty, a jednocześnie sprawia, że zawartość pokrowca jest łatwo dostępna. Warto wspomnieć, iż do etui na legitymację policyjną dołączono także przydatny łańcuszek, który umożliwia noszenie dokumentów na szyi.

Pokrowce na mandaty i kajdanki

Wśród etui policyjnych, które są dostępne w naszym sklepie znajdują się również wersje, które są przeznaczone na inne przedmioty przydatne podczas służby. Jednym z nich jest etui na kajdanki policyjne, które powinien posiadać każdy funkcjonariusz Policji. Futerał ten został wyposażony w wygodny zaczep, dzięki któremu można przytwierdzić go do paska. Umiejscowienie kajdanek w tak widocznym i poręcznym miejscu sprawia, iż policjant jest w stanie bardzo łatwo po nie sięgnąć. Funkcjonariusze Policji, którzy pracują w ruchu drogowym z pewnością docenią również policyjne etui na mandaty. Produkt ten został usztywniony plastikową płytą ABS, dzięki czemu uzupełnianie druków jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów skierowanych do funkcjonariuszy Policji, takim jak m.in. koszulki policyjne, który zebraliśmy w naszym sklepie internetowym. 

Etui policyjne i skórzane futerały na akcesoria służbowe

Skórzane etui policyjne na akcesoria służbowe, dostosowane do potrzeb polskich funkcjonariuszy. Zapewniają właściwą ochronę umieszczonych w nich przedmiotów oraz ułatwiają trzymanie ich pod ręką. Posiadają oznakowanie oficjalnym emblematem Policji. Znajdziesz tu m.in.: etui na legitymację oraz etui na notatnik służbowy.

pixelpixel