Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszule Służby Ochrony Państwa

( ilość produktów: 4 )

Służby Ochrony Państwa to jedna z kluczowych jednostek, która chroni najważniejsze osoby i obiekty w naszym kraju, a także rozpoznaje i zapobiega przestępstwom kierowanym przeciwko nim. Ochronie SOP podlegają m.in. takie figury jak Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałek Sejmu, Marszałek Senatu, Prezes Rady Ministrów, byli prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej czy też delegacje państw obcych przebywających na terytorium Polski.

Koszule dla ochrony - sklep internetowy

Właśnie z tego powodu w naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć produktów, które są niezbędnymi elementami wyposażenia tej formacji. Wśród kluczowych artykułów można wyróżnić m.in. umundurowanie, buty, baretki, emblematy czy też pochewki.

Jednym z najpopularniejszych produktów są koszule Służby Ochrony Państwa, których różnorodne modele uwzględniliśmy w asortymencie Sortmund.

Profesjonalne i eleganckie koszule dla ochrony na zamówienie

Warto podkreślić, iż prezentowane koszule dla ochrony na zamówienie są dostępne w uniwersalnym białym kolorze, który doskonale pasuje do reszty umundurowania tej formacji. Oczywiście zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się modele z długim oraz krótkim rękawem. Dzięki temu funkcjonariusze mogą zakupić produkty zarówno na ciepłe, jak i chłodniejsze dni. Warto wspomnieć, iż koszule dla ochrony stworzone są one z komfortowej mieszanki bawełny i poliestru, dzięki czemu charakteryzują się przepuszczalnością powietrza, a jednocześnie zapewniają swobodę ruchów. Znajdziesz u nas równie wysokiej jakości koszule wojskowe i berety wojskowe.

W sklepie Sortmund przygotowaliśmy modele przeznaczone dla kobiet oraz dla mężczyzn, a wszystkie z nich posiadają klasyczne wykończenie i oferują możliwość zapinania mankietów na guziki oraz na spinki. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami przeznaczonymi dla Służby Ochrony Państwa i życzymy udanych zakupów.

pixelpixel