Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty SM oraz dodatki obuwnicze

( ilość produktów: 57 )

Buty służbowe damskie i męskie dla funkcjonariuszy Policji

Buty policyjne są obowiązkowym elementem umundurowania, podczas wszystkich czynności służbowych – niezależnie, czy jest to odprawa, patrol czy oficjalna uroczystość. Posiadamy w naszej ofercie zarówno wysokie modele obuwia, których zadaniem jest ochrona stóp i piszczeli w ekstremalnych sytuacjach, jak i eleganckie półbuty męskie oraz buty policyjne damskie.

Buty policyjne spełniające najwyższe wymagania

Biorąc pod uwagę, że interwencja podczas patrolu może skończyć się pościgiem za podejrzanym lub konfrontacją z napastnikiem, to buty policyjne powinny być nie tylko wytrzymałe, ale również wygodne. Ich masywność jest w wielu sytuacjach wyjątkową zaletą, jednak warto stawiać na modele profesjonalne i zaawansowane pod kątem konstrukcyjnym, gdyż wentylacja odgrywa ogromną rolę. Wysoka cholewka doskonale usztywnia kostkę, a wzmocniona gumowa podeszwa gwarantuje lepszą przyczepność – gdy sytuacja staje się dynamiczna, nie trzeba obawiać się o poślizgnięcie lub kontuzję.

Policja obchodzi wiele oficjalnych uroczystości, gdzie każdy pracownik musi stawić się w pełnym umundurowaniu galowym. Jest to czas, w którym półbuty policyjne są obowiązkowym elementem, ponieważ wysokie i ciężkie modele przeznaczone zostały na służbę codzienną. Wysokiej jakości materiał, klasyczny design i perfekcyjne wykonanie to gwarancja zadowolenia, ponieważ odpowiednio zadbane i zakonserwowane skórzane obuwie, będzie służyć niezawodnie przez wiele lat!

Posiadamy buty policyjne męskie i damskie na każdą okazję! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sortmund.pl, gdzie każdy funkcjonariusz znajdzie asortyment spełniający najwyższe wymagania.

Nie tylko buty! Umundurowanie policyjne dostępne w SORTMUND

Wielogodzinna służba i patrolowanie ulic miast lub okolicznych miejscowości bywa nie tylko męczące dla organizmu, ale również niebezpieczne dla samego funkcjonariusza. Powinien on być przygotowany na każdą sytuację i zabezpieczony na wypadek zagrożeń, które mogą czekać na niego podczas każdej interwencji. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałych elementów umundurowania policyjnego: koszule policyjne, pagony policyjne, rękawiczki policyjne.

pixelpixel