Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszule Straż Graniczna

( ilość produktów: 10 )

Eleganckie koszule dla Straży Granicznej

W asortymencie sklepu internetowego Sortmund zebraliśmy mnóstwo artykułów skierowanych do funkcjonariuszy Straży Granicznej, a nasi Klienci mogą znaleźć tu m.in. umundurowanie polowe i wyjściowe, buty, rękawiczki, emblematy oraz dystynkcje. Jako, iż koszule SG są jednym z podstawowych elementów każdego munduru, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kilku modeli tego ważnego produktu. Uwzględniliśmy zarówno polowe, jak i wyjściowe opcje w kilku wariantach kolorystycznych, a Klienci mogą wybierać spośród wersji białej, khaki oraz moro. Dopilnowaliśmy tego, by każda koszula SG była wyposażona w patki, które umożliwiają założenie pochewek ze stopniem, a także dwie kieszenie z klapami zapinanymi na guzik. Warto podkreślić, że koszule dla Straży Granicznej dostępne są zarówno w damskich, jak i męskich wersjach, a funkcjonariusze mogą wybierać spośród szerokiej gamy rozmiarów. Prezentowane wzory są koszul są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych.

Wygodne koszule wyjściowe i polowe dla funkcjonariuszy SG

Oczywiście zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazły się koszule Straży Granicznej zarówno z długim, jak i krótkim rękawem. Dzięki temu funkcjonariusze mogą założyć model, który najlepiej pasuje do panującej danego dnia pogody. Warto zaznaczyć, że przedstawione artykuły zostały wykonane z bawełny oraz poliestru - połączenie to zapewnia komfort noszenia i sprawia, że materiał zbytnio się nie gniecie. Co więcej, przepuszcza on powietrze i sprawdza się w różnych temperaturach. Oprócz bogatej oferty koszul dla Straży Granicznej w naszym sklepie znajdują się inne artykuły, jakie przygotowaliśmy dla funkcjonariuszy Straży Granicznej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi i życzymy udanych zakupów.

\Koszula jest podstawowym elementem munduru. Polecamy szczególnie koszulę służbową SG "Polish Border Guard" z długim rękawem

pixelpixel