Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spodnie dla Ratowników Medycznych

( ilość produktów: 3 )

Ratownicy Medyczni należą do tego rodzaju służb, których praca jest wykonywana praktycznie cały czas w terenie. Często wymaga to od nich bardzo dużej sprawności fizycznej, zwłaszcza w kontekście najbardziej wymagających akcji ratunkowych. Tym samym przedstawiciele tej służby muszą zostać wyposażeni w trwałe, wygodne i niekrępujące ruchów ubrania. Co więcej, zgodne z obowiązującymi przepisami, wszystkie elementy ubioru Ratowników powinny spełniać wymogi względem kolorystyki, podnoszącej ich widoczność zarówno wśród osób poszkodowanych, jak i innych uczestników zdarzenia. Jednym z elementów takiego ubioru są spodnie dla Ratowników Medycznych.

Spodnie dla ratowników medycznych

Praca ratowników medycznych to zawód niezwykle obciążający psychicznie i fizycznie. To właśnie oni docierają najczęściej jako piersi na miejsce, w którym ktoś potrzebuje pomocy. Bardzo ważne jest to, by specjaliści ci zaopatrzeni byli we wszystkie niezbędne akcesoria i przyrządy, ale także ubrania, które zapewnią im stuprocentowy komfort, a dodatkowo spełnią wszystkie wymogi i normy. Jeśli chodzi o spodnie, ratownictwo medyczne stawia przed ich producentami wiele wyzwań. Jak wyglądają modele, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Jakie spodnie wybrać?

Spodnie dla ratowników medycznych powinny być wykonane z wytrzymałego materiału, który nie ulegnie uszkodzeniu nawet w ekstremalnych warunkach. Te, które znajdziesz w sklepie Sortmund, zostały uszyte z fluorescencyjnych materiałów, spełniających normy ustanowione przez ministerstwo zdrowia. Co więcej, zostały one wykończone specjalnymi taśmami odblaskowymi, zapewniającymi lepszą widoczność ratowników, a tym samym zwiększającymi ich bezpieczeństwo w trakcie pracy. 

Charakter pracy Ratowników Medycznych, wymagający dużej ruchliwości w nawet najcięższych warunkach, sprawia, że potrzebują oni elementów garderoby o wysokiej trwałości, a także zapewniających pełną swobodę użytkowania. Oferowane w sklepie sortmund.pl spodnie dla Ratowników Medycznych charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania. Mieszanka bawełny i poliestru wpływają na takie właściwości tkaniny, jak:

  • wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia;
  • niska kurczliwość materiału, co wydłuża żywotność materiału przy wielokrotnym praniu;
  • wysoka trwałość barw.

Co więcej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, spodnie dla Ratowników dostępne w sklepie sortmund.pl dostępne są we fluorescencyjnym czerwonym kolorze z dodatkowo wzmacnianymi czarnymi elementami oraz odblaskowymi pasami na dole nogawek.

Krój spodni zaprojektowano w taki sposób, by były jak najbardziej komfortowe i umożliwiały jak największy zakres ruchu. Wyposażono je również w kilka pojemnych, praktycznych kieszeni zapinanych na zamek lub rzep. Dodatkowe wzmocnienie materiału na kolanach, gwarantuje jeszcze lepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi różnego typu w tym newralgicznym miejscu, a wykorzystanie najlepszej jakości materiałów - trwałość i estetyczny wygląd nawet po wielu praniach. 

W asortymencie sklepu Sortmund posiadamy zarówno klasyczne, jak i całoroczne spodnie dla ratowników medycznych. Znajdziesz je u nas w szerokiej gamie rozmiarowej. Każdy z modeli posiada dodatkową regulację gumy oraz praktyczne szlufki na pasek. Razem z koszulką RM, ciepłym polarem i innymi niezbędnymi akcesoriami spodnie dla ratowników medycznych będą stanowić profesjonalny strój, w pełni dostosowany do specyfiki pracy tych specjalistów

Wygoda użytkowania spodni dla Ratowników Medycznych

Dostępne w ofercie sklepu sortmund.pl spodnie dla Ratowników zapewniają także wysoki komfort użytkowania. Posiadają liczne kieszenie, w tym również zapinane na rzep oraz zamek, czy też przeznaczone na telefon komórkowy. Spodnie posiadają nie tylko szlufki na pas, ale też są regulowane gumką. Dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów, również z uwzględnieniem wzrostu Ratownika.

Sprawdź także inne ubrania i dodatki dla ratowników medycznych, które posiadamy w naszym sklepie internetowym.

 

pixelpixel