Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gazy pieprzowe

( ilość produktów: 5 )

Służba Ratowników Medycznych, którzy niejednokrotnie z narażeniem własnego zdrowia i życia niosą pomoc osobom chorym czy też poszkodowanym w wypadkach, z pewnością wiąże się z dużą z satysfakcją ze skutecznie przeprowadzonej akcji. Natomiast praca ta ma też ciemniejszą stronę medalu, związaną z niesieniem pomocy także osobom będącym pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Osoby takie często bywają agresywne względem ratowników, dlatego potrzebują on możliwości skutecznej ochrony przed napastnikami. Podstawowym środkiem takiej ochrony są gazy pieprzowe dla ratowników, dostępne w sklepie sortmund.pl.

Gazy pieprzowe dla Ratowników Medycznych

Sklep sortmund.pl zapewniający kompletne umundurowanie oraz uposażenie przedstawicieli służb, oferuje również szereg rozwiązań przeznaczonych dla Ratowników Medycznych. Gazy pieprzowe to praktycznie podstawowy element wyposażenia ratowników w obecnych czasach, a w ofercie sklepu sortmund.pl można znaleźć gazy pieprzowe w formie:

  • żelu - lepka konsystencja zapewnia dłuższe pozostawanie na skórze agresora. Dostępne też w formie stożka żelu, zapewniającego jeszcze bardziej wydłużone oddziaływanie gazu;
  • piany - zapewniającej wysokie bezpieczeństwo dla osoby rozpylającej gaz. Ciekawostką jest dodatkowe uzupełnienie składu cząstkami widocznymi w świetle ultrafioletowym, co pozwala na późniejszą identyfikację napastnika;
  • strumienia - zapewniającego wysoką skuteczność i precyzję użycia. Gazy te są dostępne w różnych pojemnościach (dobierane w zależności od poziomu ryzyka konieczności użycia).

Neutralizatory gazów pieprzowych dla ratowników

Co ciekawe, w sklepie sortmund.pl dostępne są też wygodne w użyciu, pojedynczo pakowane chusteczki dekontaminacyjne, skutecznie neutralizujące działanie gazu pieprzowego, obecnego w pobliżu rąk czy twarzy. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie z użyciem składników pochodzenia naturalnego, które znacząco przyspieszają powrót do sprawności po dostaniu się w zasięg gazu pieprzowego.

pixelpixel